comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den transfer açıklaması! "İstanbul'a geliyor"

28 Ocak 2017, Cumartesi 15:07
Fenerbahçe'den transfer açıklaması!

Fenerbahçe kulübü basın sözcüsü Mahmut Uslu, orta saha transferinde beklenen müjdeyi verdi. Fenerbahçe transfer haberlerinde son dakika gelişmelerini anbean takip edin!

FutbolArena - Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen Fenerbahçe Kulübü'nün Olağan Yüksek Divan Kurulu Toplantısının ardından, basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştiren Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, transfere ilişkin çok önemli açıklamalar yaptı.


Fenerbahçe transfer haberlerinde son dakika


Fenerbahçe kulübünün basın sözcüsü Mahmut Uslu, transferle ilgili taraftarlara beklenen müjdeyi verdi. Kadroyu güçlendirmek için çalışmalarını son sürat devam ettirdiklerini belirten Uslu, "Görüştüğümüz yabancı futbolcu şu anda Türkiye'den çok uzakta bulunuyor. Resmi imza işlemleri bir hayli vakit alacağından, oyuncunun en geç bu akşam Türkiye'ye gelmesi gerekiyor." diyerek her şeyin bugün netleşeceğini ifade etti.

Uslu'nun bu açıklamaları öncesi, Divan Kurulu sırasında konuşan Başkan Aziz Yıldırım da, yabancı bir oyuncuyla temas halinde olduklarını ancak transferin henüz netleşmediğini dile getirmişti.
FUTBOLARENA DÜN GECE DUYURMUŞTU!

Hollandalı Teknik Direktör Dick Advocaat'ın isteği doğrultusunda orta saha transfer arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'de bir süredir yurt dışında olan yöneticilerin dört bir koldan saldırdığı ve mutlu sona ulaştığı öğrenildi. (DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN)

Jose Sosa transferinde sonuç alamayan ve son olarak Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'nın, "Mehmet Ekici transferinde Beşiktaş'la anlaştık." açıklamasının üzerine rotayı Güney Amerika'ya çeviren Fenerbahçe'nin ismi sır gibi saklanan bir futbolcuyla anlaşma sağladığı, 1-2 gün içerisinde bu transferi açıklayacağı öğrenildi.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)