comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Ömer Onan'a teşekkür

31 Ekim 2016, Pazartesi 12:28
Fenerbahçe'den Ömer Onan'a teşekkür

Fenerbahçe, TBF'de Genel Koordinatör olarak göreve başlayan Ömer Onan'a teşekkür etti.

FutbolArena - Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajer Yardımcısı olan Ömer Onan'ın, Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Koordinatörlük görevine geçtiği açıklandı. Sarı lacivertli kulüp, internet sitesinden yaptığı açıklamayla Ömer Onan'a hizmetleri için teşekkür etti.
 

Fenerbahçe'nin Ömer Onan açıklaması


26 Ekim 2016 Çarşamba günü düzenlenen Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Kurulu'nda yapılan seçimle göreve gelen Sayın Hidayet Türkoğlu başkanlığındaki Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan'ın, Türkiye Basketbol Federasyonu bünyesinde “Genel Koordinatör” görevini üstlenmesi için kulübümüze başvuruda bulunmuştur.
 
Kulübümüz tarafından, ülke basketbolumuzun en iyi şekilde yönetilebilmesi önceliği esas alınarak yapılan değerlendirme sonucunda, bu başvuru kabul edilmiştir.
 
Fenerbahçe Spor Kulübü'ne uzun yıllar sporcu olarak hizmet verdikten sonra profesyonel basketbol kariyerini sarı lacivertli formayla noktalayan, 2014-2015 sezonundan itibaren ise “Genel Menajer Yardımcısı” olarak kulübümüz bünyesinde görev yapan Ömer Onan'a katkılarından dolayı teşekkür eder, yeni kariyerinde kendisine başarılar dileriz.
 
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.