comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Hüseyin Göçek isyanı

05 Aralık 2016, Pazartesi 13:20
Fenerbahçe'den Hüseyin Göçek isyanı

Fenerbahçeli futbolcular Volkan Demirel ve Alper Potuk, derbinin hakemini eleştirdi.

FutbolArena - Süper Lig'de Beşiktaş ile golsüz berabere kalan Fenerbahçe'de Volkan Demirel ve Alper Potuk'un hedefinde hakem Hüseyin Göçek vardı. Her iki futbolcu da Hüseyin Göçek'in yönetimini eleştirdi.

Sabah'ın haberine göre; Kaptan Volkan, hakemin pozisyonlara uzak kaldığını ve birçok kararda yanlışa imza attığını ifade ederken "Orta alanda ikili mücadelelere bizim aleyhimize fauller çaldı. Rakibin kartlık pozisyonlarında ise sadece faulle yetindi. Yönetimiyle maçı dengede tutmaya çalıştı. Rakip ceza sahasına yaklaştığımız her pozisyonda takdir haklarını Beşiktaş'tan yana kullandı" dedi.
Orta alanda mücadelesiyle alkış alan Alper ise, rakibin en az 3 oyuncusunun kart görmesi gereken pozisyonların es geçildiğini savundu. Alper "Orta alanda Atiba'nın maçı kart görmeden bitirmesi gerçekten mucizeydi. Tosic'in elle oynamasını kartsız geçiştirmesine söyleyecek söz bulamıyorum. Aynı şekilde Cenk'in kartlık faulüne kart çıkmadı. Tosic'i gözünün önünde atmaması inanılmazdı. Hakem yönetimiyle bize resmen kement vurdu. Futbol oynamamıza izin vermedi" diye konuştu.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)