comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Van der Wiel krizi! Akıl oyunu...

05 Ocak 2017, Perşembe 03:28
Fenerbahçe'de Van der Wiel krizi! Akıl oyunu...

Teklif yapan Arap kulüplerini geri çeviren Hollandalı, bu ülkelerde kariyerine devam etmek istemiyor.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'nin kadro dışı bıraktığı Van der Wiel, takımdan ayrılmıyor. 3,5 yıl daha sözleşmesi bulunan futbolcuya sarı lacivertli yönetim kulüp bulmasını söyledi. Ancak futbolcunun ayrılmaya niyeti yok.
 

Van der Wiel Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


Teklif yapan Arap kulüplerini geri çeviren Hollandalı, bu ülkelerde kariyerine devam etmek istemiyor.
Futbolcunun bu tavrı da sarı lacivertli yönetimi sıkıntıya sokuyor.

Wiel'in ayrılığından elde edeceği geliri transferde kullanmayı planlayan yönetim, futbolcuyu göndermenin yollarını arasa da şu ana kadar bir sonuç elde edemedi.
AKIL OYUNU

Fenerbahçe ile toplamda ( imza parası, maç başı ve garanti ücret ) 14 Milyon Euro'luk bir anlaşma yapan futbolcu bu astronomik kontratı bulamıyor. Bu nedenle de takımdan ayrılmak istemiyor.
 

Sporting Lizbon, Van der Wiel'i transfer edecek mi?


Portekiz'in O Jogo Gazetesi'nde yer alan habere göre; Sporting Lizbon'un Gregory van der Wiel ile ilgilendiği yazıldı. Portekiz ekibinin Joao Pereira'nın Trabzonspor'a transfer olmasının ardından Gregory van der Wiel'i gündemine aldığı belirtildi. Hollandalı oyuncunun da kulüp ve ülke hakkında bilgi aldığı kaydedildi.

NTV Spor'a konuşan van der Wiel; 'Fenerbahçe'de tekrardan oynamak için çok çalışıyorum.  İnsanlar şu an beni görmek istediği yerde göremiyor ancak emin olun ilk 11'e girmek için her şeyi yapacağım. Fotoğraf çekimi olayı çok konuşuldu. Fotoğraf çekimleri olabilir ama benim hayatımda her şeyden önce gelen şey futboldur. Ben Ajax'tan beri çok çalışıyorum. Sabah - akşam çalışıyorum.' dedi.

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)