comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Simon Kjaer gidiyor

28 Şubat 2017, Salı 10:08
Fenerbahçe'de Simon Kjaer gidiyor

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışından kopan ve UEFA Avrupa Ligi'nden elenen Fenerbahçe'de Danimarkalı stoper Smion Kjaer sezon sonu takımdan ayrılabilir

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışından kopan ve UEFA Avrupa Ligi'nden elenen Fenerbahçe'de Danimarkalı stoper Smion Kjaer sezon sonu takımdan ayrılabilir.

Aspor'da yer alan habere göre, Kjaer'in karısı Elina Gollart'ın Türkiye'de mutsuz olduğu ve eşini ayrılık için ikna ettiği belirtildi. Yıldız futbolcunun da son dönemde takımın durumu nedeniyle moralsiz olduğu, eşinin ısrarları sonrası ise menaceriyle görüşerek kendisine yeni bir kulüp bulmasını istediği öğrenildi. Simon Kjaer'in önceliğinin İtalyan ya da Fransız kulüpleri olduğu belirtildi. Kjaer daha önce İtalya'da Palermo ve Roma, Fransa'da ise Lille forması giymişti.
MARSİLYA YAKIN TAKİPTE

İngiliz devi Chelsea de Danimarkalı savunmacıyla ilgilenen kulüpler arasında. Ancak Simon Kjaer'in daha önce yaşadığı bu iki ülkeden birine öncelik verdiği belirtildi. 17 Ekim'de ABD'li işadamı Frank McCourt'a satılan ve önümüzdeki yıllarda PSG'nin en büyük rakibi olması beklenen Fransız devi Marsilya'nın 27 yaşındaki stoperin durumunu yakından takip ettiği belirtildi..

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"