comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de flaş karar! Advocaat seneye kalıyor mu?

04 Şubat 2017, Cumartesi 10:39
Fenerbahçe'de flaş karar! Advocaat seneye kalıyor mu?

Ligde alınan kötü sonuçlar sonrasında gönderilmesi gündeme gelen Teknik Direktör Dick Advocaat için Fenerbahçe yönetimi farklı düşünüyor.

FutbolArena - Fenerbahçe yönetimi, Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor karşısında alınan ağır sonuçtan sonra taraftarlar tarafından sıkça eleştirilen Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat ile yola devam etmek istiyor. 

Akşam Gazetesinde yer alan habere göre Hollandalı teknik adam için son günlerde "Gönderilecek" söylentileri ayyuka çıksa da yönetim, tam tersini düşünüyor. sezon sonu "Kal" denilecek.


Fenerbahçe'de Dick Advocaat gönderiliyor mu?


Fenerbahçe'de herkes Dick Advocaat'a 2 maçlık ömür biçerken tam tersine yönetimin Hollandalı'ya güvendiği ve seneye de hoca ile devam kararının çıkabileceği bildirildi. Adanaspor ve Kayserispor maçlarında kaybedilen 5 puan sonrasında hedef haline gelen Hollandalı teknik adamın tecrübesine güvenen Fenerbahçe yönetimi, gelecek sozn için de "Devam" kararı verebilir.
 

Karşılaşma sonralarında sık sık oyuncularını ağır bir şekilde eleştiren Dick Advocaat ile sezon sonunda şampiyonluk kaybedilse bile Fenerbahçe yönetimi tarafından durumu masaya yatırılarak artılar ile eksiler değerlendirilecek.


Fenerbahçe yönetimi Dick Advocaat için ne demişti?


"Herkes futbolun Obradovic'ini bulamadığımızı söylüyordu. İşte Advocaat, bir çok açıdan Obradovic'e benziyor. Keşke Advocaat, Haziran ayından itibaren bizimle olsaydı" 
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"