comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de devre arası Ben Arfa harekatı

23 Eylül 2016, Cuma 17:36
Fenerbahçe'de devre arası Ben Arfa harekatı

Fenerbahçe, devre arası transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek istiyor. 10 Numara transferi yapamayan yönetim, bu bölgeye ligin ikinci yarısında takviye yapmayı planlıyor.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe, devre arası transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek istiyor. 10 Numara transferi yapamayan yönetim, bu bölgeye ligin ikinci yarısında takviye yapmayı planlıyor. Bunun için de çalışmalar şimdiden başladı. Transfer kısıtlaması sebebiyle transferde zorlanan sarı lacivertlilerin elinde 2,5 Milyon Euro'luk bütçe bulunuyor.

Devre arası bu paraya takımdan ayrılması plananan Fernandao'dan gelecek para da eklenecek. Daha önce Çin'den teklifler alan futbolcu kadroda düşünülmüyor.
Hala bu ülkeden kulüplerin istediği futbolcunun iyi bir bonservis bedeliyle satılmasının ardından 2,5 Milyon Euro'luk bütçe artacak.

BEN ARFA TAKİPTE

İlk hedef PSG'de isteneni veremeyen Ben Arfa. Sarı lacivertliler, futbolcuyla daha önce yaptığı görüşmelerde aşama kaydetmişti. Futbolcu, PSG ile anlaşma olmaması durumunda gelmeyi kabul etmişti. Fransız futbolcunun devre arası kiralanması ilk hedef. Bunun dışında da Avrupa ve Güney Amerika'dan da önemli isimlerle temaslar sürüyor

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.