comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de derbi öncesi tribünler birleşti

05 Şubat 2017, Pazar 12:20
Fenerbahçe'de derbi öncesi tribünler birleşti

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final turu mücadelesi öncesi Fenerbahçe tribünleri birleşti.

FutbolArena - Bugün saat 20:30'da oynanacak Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final turu mücadelesi öncesi Fenerbahçe tribünleri birleşti.

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesinde, daha önce sorunlu olan ve farklı farklı tribünlerde takımlarını destekleyen Andolu GFB ve GFB dahil olmak üzere tüm gruplar aynı pankart altında takımlarına Vodafone Arena'da Çeyrek Final turu mücadelesinde destek verme kararı aldı.
''YÖNETİM ÖNCÜ OLDU''


Yönetim daha önce biletleri genel satışa çıkarırken bir iki gruba da toplu bilet ayırıyordu. Ancak yönetim bu kez birlik beraberliği sağlamak ve kupada tur atlamak için tavrını değiştirdi. Taraftarlar da bir araya gelerek 6 yıl sonra gidecekleri Beşiktaş deplasmanında tek ses olma kararı aldı. Tribün grupları hem aralarındaki kavgaları hem takımla olan problemlerin çözülmesi için toplandı.

 

Fenerbahçe'den Türkiye Kupası'ndaki Beşiktaş derbisi için bilet açıklaması 

 

Profesyonel Futbol Takımımız, Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçında 5 Şubat 2017 Pazar günü saat 20:30'da Vodafone Arena'da Beşiktaş ile karşılaşacaktır.

Karşılaşmada misafir takım taraftarlarına ayrılan biletler, İl Güvenlik Kurulu kararlarınca kulübümüz tarafından dağıtılmış olup, dağıtım işlemi taraftarlarımızın kulübümüze yaptıkları yazılı başvuru sırasına göre gerçekleşmiş ve taraftarlarımıza ayrılan tüm biletler tükendiğinden bugünden itibaren başvuru kabul edilmemektedir.


 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)