comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de bilet skandalı!

03 Şubat 2017, Cuma 14:52
Fenerbahçe'de bilet skandalı!

Sarı-lacivertli kulübün satışa sunmadığı biletler, karaborsada çoktan satılmaya başlandı.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası'nda son 16 turunda Pazar akşamı Beşiktaş sahasında Fenerbahçe ile karşılaşacak. Mücadelede misafir takım taraftarı da tribündeki yerini alacak.

BİLETLER 758 TL'DEN SATIŞA SUNULDU
Beşiktaş tribünü biletleri Çarşamba günü Passolig'den satışa çıktı. Fenerbahçe tribünü için ise Passolig "Daha sonra açıklama yapılacağı" notuyla biletleri satışa sunmadı. Fenerbahçe Kulübü'nden de bu konuda bir açıklama gelmemişti. Teknik olarak hiç kimsenin henüz satın alamamış olması gereken deplasman tribünü biletleri, çarşamba günü karaborsa satış yapan internet sitelerinde 378 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sundu. Gerçek değeri 130 TL olan bu biletler için 784 TL'ye kadar satışlar yapıldı. Üstelik isteyenler sadece 1 bilet değil, 6 ila 10 adet arasında bilet satın alabiliyor.

Cuma günü Passolig'den yapılan açıklamada "Misafir takım tribün biletlerinin satışı Fenerbahçe Spor Kulübü'nün kararı doğrultusunda Passolig üzerinden yapılmayacaktır. Bilet satışı hakkında bilgi almak için Fenerbahçe kulübü ile irtibata geçmenizi rica ederiz." bilgisi verildi. Fenerbahçe Kulübü'nden ise henüz biletlerle ilgili bir açıklama gelmedi. Ama hala karaborsa satış yapan internet sitelerinde Beşiktaş derbisi için misafir takım biletleri satılmaya devam ediliyor.
 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)