comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'a suikast uyarısı

20 Ocak 2017, Cuma 20:45
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'a suikast uyarısı

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın suikast konusunda uyarıldığı iddia edildi. Sarı lacivertli kulüpten ise bu habere kısa süre içerisinde yalanlama geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın son dönemde gelen tehditlerin ardından suikast konusunda uyarıldığı iddia edildi. 

Hürriyet'in haberine göre; Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın bir sür önce İçişleri Bakanlığı tarafından uyarıldığı ve bundan dolayı güvenlik açısından bazı tedbirleri aldığı belirtildi.
Resmi korumaları da bulunan Aziz Yıldırım'ın son 1 ay içerisinde zırhlı araca bindiği iddia edildi. 

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA

Bugün bazı internet siteleri ve sosyal medya mecralarında, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'a geldiği iddia edilen tehditler ve buna ilişkin bazı tedbirler alındığına dair haberler yer almaktadır.

Emniyet birimlerinden ülkemizin mevcut sosyal durumu nedeniyle daha dikkatli olunması yönünde uyarı yapılmıştır. Bu duruma göre gerekli tedbirler alınmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.


FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

EMRE BOL'DAN İDDİA

Fotomaç Gazetesi yazarı Emre Bol, Aziz Yıldırım'a yapılan suikast uyarısıyla alakalı yakın zaman önce önemli olayların yaşandığını söyledi. A Spor'da konuşan Emre Bol, "2-3 hafta önce Fenerbahçe stadına 14-15 tane terör şubeden arkadaşlar geldi. Stat çevresinde bazı çalışmalar yaptılar. Ben o zaman onu söylemedim. İnsanlar korkuya kapılmasın diye söylemedim. Terör şubeden arkadaşlar geldiler ve bazı soruşturmalar yaptılar. Geçen hafta da İçişleri Bakanlığı'ndan Aziz Yıldırım'a suikast ihbarı yapıldı. 3 tane daha esktra koruma verildi devlet tarafından. Zırhlı araç muhabbeti tamamiyle yalan değil. Yapılıyormuş ama sürecini bilmiyorum." dedi. 

"TERÖRE KABADAYALIK OLMAZ"

FETÖ olaylarının çıkarılmasında Aziz Yıldırım'ın payı büyük. FETÖ'nün hedeflerindeki isimlerinden birisi. Hatırlayın, 'ne şikesi memleket elden gidiyor' dedi. Ancak teröre kabadayılık falan olmaz. Dikkat edeceksin. Bu işler çok tehlikeli. Memleket zor günlerden geçiyor. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)