comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Volkan Demirel'i gönderecek mi?

28 Şubat 2017, Salı 20:51
Fenerbahçe Volkan Demirel'i gönderecek mi?

Fenerbahçe'de alınan başarısız sonuçların ardından eleştiri okları kaptan Volkan Demirel'e yöneldi.

FutbolArena Özel - Yaklaşık olarak 15 yıldır Fenerbahçe forması giyen ve 2002 yılında Kartalspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Volkan Demirel için yolun sonu görünmeye başlandı.

Bir süredir Milli Takıma da alınmayan 35 yaşındaki kalecinin sözleşmesi sezon sonunda bitecek ve yönetim Volkan Demirel ile yeni bir sözleşme imzalamayı düşünmüyor.


Giuliano Terrenao, Volkan Demirel'i göndermek istemişti


Fenerbahçe'de tam 450 maça çıkan ve kulübün formasını en çok giyen isimlerden biri olan Volkan Demirel geçen sezon başı da gönderilmek istenmişti. 
İtalyan Sportif Direktör Giuliano Terrenao, Emre Belözoğlu ile birlikte Volkan Demirel'in de gönderilmesini istemiş ancak sözleşmesi devam eden oyuncuyla devam kararı alınmıştı.

Fenerbahçe yönetiminde bu kez fikirler değişti ve Volkan Demirel ile de vedalaşılması gerektiği konuşuluyor. 


Volkan Demirel hangi takıma transfer olacak?


Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Volkan Demirel ise Türkiye'de Fenerbahçe dışında bir takımın formasını giymek istemiyor. Bu konuda daha önce de çok kez açıklamalarda bulunan Volkan, serbest bırakılması halinde yabancı bir kulübe imza atacak.


Rüştü Reçber'in Volkan Demirel hakkındaki yorumu


Öte yandan Fenerbahçe'de Volkan'dan önce uzun yıllar kaleyi koruyan efsane isimlerden Rüştü Reçber de konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde bir yazı yazmış ve Fenerbahçe Yönetimini kaptanına sahip çıkmamakla suçlamıştı. 

Rüştü Reçber zamanında kendisine yapılanların şimdi Volkan Demirel'e yapıldığını söylerken, "Bir Volkan Demirel yetiştirmek 30 yılınızı alacak" dedi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)