comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe ve Beşiktaşlı ünlülerin derbi totemleri

03 Aralık 2016, Cumartesi 09:39
Fenerbahçe ve Beşiktaşlı ünlülerin derbi totemleri

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak derbi öncesi ünlü yıldızların totemleri dikkat çekti. İşte derbi öncesi ünlülerin totemleri.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Kritik derbi saat 19:00'da başlayacak ve Lig TV ekranlarından yayınlanacak. Zorlu maç öncesi ünlü yıldızlar derbiyle ilgili totemlerini açıkladılar.

Hürriyet'in haberine göre; 3-5-2 de sökmüyor artık, 4-4-2 de. Şimdi herkesin taktiği var. Takımı 5-3 kazansın diye, avizedeki beş ampulden ikisini patlatanları da gördük, maç boyu tuvalete gitmemeyi uğur sayanları da. Ünlü isimlere futbol totemlerini soruldu.
 

Çağla Kubat, Hatice Şendil, İDO ve Merve Oflaz gibi ünlülerin derbi totemleri


Çağla Kubat: Beşiktaşlıyım. Babamdan kalan bir totemim var. Futbolcular hücum ederken ellerimi kale gibi hissediyorum. Birbirine kenetliyorum. Eğer ellerim arasında boşluk kalırsa gol yiyoruz.
Nilüfer Açıkalın: Beşiktaşlıyım. Çok sağlam bir totemim var ama bozulmaması için kimseye söylemedim. Ben o totemi nerede olursam olayım yapıyorum. Yapamazsam takım kaybediyor, yaparsam kazanıyor.

Hakan Baş: Fenerbahçeliyim. Maç sabahı PlayStation'da mutlaka Fenerbahçe olup o günkü rakibi yenerim. Sonra o skor çıkacakmış gibi totem yaparım.

İDO: Fenerbahçeliyim. Evdeysem maçları izlediğim bir pijamam var. Mutlaka onu giyip izliyorum.

Umut Eker: Fenerbahçeliyim. Erkek kardeşim Uğur'un uğuruna çok inanıyorum. Onsuz izlediğim bütün maçları kaybediyoruz.

Merve Oflaz: Fenerbahçeliyim. Maç başlarken bütün atıştırmalıklarımızı, erzakımızı toplarız. Herkes yerine oturur. İlk yarıya kadar tuvalete gitmek bile yasaktır.

Alişan: Fenerbahçeliyim. Fener ilk golü attığında ne yapıyorsam, maç boyu onu yapıyorum. Bir keresinde maça trafikten yetişemedim. Radyodan dinlemeye başladım. Fenerbahçe gol attı. Eve gitmedim, maç bitene kadar arabayla dolaştım. Maç bittiğinde Edirne'ye 30 km kalmıştı.

Hatice Şendil: Ben Fenerbahçeliyim, nişanlım Burak Galatasaraylı. Biz kazanalım diye etmediğim dua kalmaz. Hatim indiriyorum diyebilirim. Gol pozisyonundaysak ‘fingers crossed' yaparım yani parmaklarımı birleştiririm. Genellikle işe yarar.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!