comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe tribünleri Volkan Demirel konusunda ikiye bölündü

22 Şubat 2017, Çarşamba 21:43
Fenerbahçe tribünleri Volkan Demirel konusunda ikiye bölündü

Fenerbahçe taraftarları Krasnodar maçının son bölümlerinde yönetimi istifaya çağırırken, tribünlerin bir kısmı ise Volkan Demirel'i protesto etti. 

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe ile Krasnodar arasında Volkan Demirel yaşadığı sakatlık sırasında 71. dakikada oyundan çıkmak zorunda kaldı. 


Fenerbahçe - Krasnodar maçında Volkan Demirel sakatlandı


Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Volkan Demirel, UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda oynanan Krasnodar maçının ikinci yarısında yaşadığı sakatlık nedeniyle oyundan çıkmak zorunda kaldı. Volkan Demirel'in yerine kaleye Fabiano geçti. 

Öte yandan Volkan Demirel'in oyundan çıktığı sırada Kadıköy'de Fenerbahçe taraftarlarının bir bölümü Volkan Demirel'i protesto ederken, diğer kısım ise tam tersi alkışlayarak tecrübeli kaleciye destek oldu. Protesto eden tribünün ise çok büyük bir kesim olmadığı belirtildi. 
YÖNETİM İSTİFA SESLERİ!

Fenerbahçe taraftarları 81. dakikasında skor 1-1 devam ederken ve takımın ortaya koyduğu futbola tepki göstererek "Yönetim istifa" sesleriyle yönetimi protesto etmeye başladı. Taraftarlar "yönetim istifa" seslerinin ardından alkışlı protestoya geçti. Yönetim dışında protestolardan nasibini alan bazı futbolcular da oldu. 

AZİZ YILDIRIM'A TEPKİ

Fenerbahçe - Krasnodar maçının son dakikalarına doğru başkan Aziz Yıldırım'ın oturduğu tribünün yanındaki taraftarlar, Aziz Yıldırım'a dönerek istifa diye bağırarak protesto alkışı yaptı. 

FERNANDAO, ADVOCAAT'A SAATİ GÖSTEREREK İSYAN ETTİ

Fenerbahçe - Krasnodar maçının 65. dakikasında sarı lacivertlilerin pozisyon üretmekte zorlandığı bölümlerde mücadeleye ilk 11'de başlayan ve takımın en az topla buluşan isimlerinden biri olan Van Persie'nin etkisiz oluşundan ötürü kulübede bekleyen Fernandao isyan etti.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)