comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe transferi kapattı

01 Şubat 2017, Çarşamba 00:54
Fenerbahçe transferi kapattı

Devre arasında Karavayev dışında transfer yapmayan Fenerbahçe'de gözler orta saha transferine çevirilmişti.

FutbolArena Özel - Transferin son gününde tüm gözler Fenerbahçe'de. Orta sahaya oyuncu arayışlarını sürdüren sarı lacivertliler, istediği oyuncuyu alamadı. Fenerbahçe bu süreçte Mehmet Ekici ile başlayıp çok sayıda oyuncu için girişimlerde bulundu ancak istenilen futbolcu transfer edilemedi.

FENERBAHÇE TRANSFER YAPAMADI
Transferin son gününe girilirken sarı lacivertlilerden bir son dakika hamlesi bekleniyordu. Ancak yönetim, transferi kapatmış durumdaydı.

Futbolarena'nın edindiği bilgine göre Fenerbahçe, Kayserispor mağlubiyeti sonrası transferi kapattı. Ligin ikinci yarısına sadece Karavaev transferi ile girilecek.

DİCK ADVOCAAT NE DEMİŞTİ?

Kayserispor yenilgisi sonrasında konuşan Dick Advocaat transfer konusunda şunları söylemişti...

"Ben hiçbir zaman 10 numara demedim. Farklı tarzda oyuncuya ihtiyacımız var dedim. Çünkü çok sayıda aynı stilde oyunculara sahibiz. Yani istediğimiz şu aslında, bir tane defans orta saha. Bir tane de ofansif ile defansif arası orta saha ve hücuma dönük bir oyuncu. Sıkıntı sadece orada da değil. Bu takımın sorumlusu benim. Hikayenin derinliğinde iyi olmayan şey sadece bu değil. Bunu şimdi söylemiyorum. Çünkü basına bu konu hakkında doğru cevabı vermek zor."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)