comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Volkan Demirel'den Kazakistan maçı, Gökhan Gönül, Ozan Tufan ve Euro 2016 açıklaması

07 Temmuz 2016, Perşembe 12:51
Fenerbahçe Transfer Haberleri: Volkan Demirel'den Kazakistan maçı, Gökhan Gönül, Ozan Tufan ve Euro 2016 açıklaması

Basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Kazakistan maçı ve Gökhan Gönül hakkında önemli açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin deneyimli kalecisi Volkan Demirel, düzenlediği basın toplantısında flaş itiraflarda bulundu.
 

Volkan Demirel, Kazakistan maçını neden terk etti?


Kendisine A Milli Takım kapılarını kapatan Kazakistan maçı ile ilgili soruya cevap veren Volkan Demirel, "Galatasaray stadında anneme kızıma kasıtlı küfür edildi. Ama ben vatan haini ilan edildim. Orada en çok ben üzüldüm. Kimseden özür dilemem. Siz özür diler misiniz? O gün doğru şeyi yaptığımızı düşünüyorum. Sahada kalsaydım farklı şeyler olacaktı. Türk futbolu adına kendimi ateşe attım. O gün yaptığım doğruydu. Şimdi benim haklı olduğum ortaya çıktı. Benim olaydan sonra milli maçlar Konya'da oynandı." ifadelerini kullandı.
 

Volkan Demirel'den Euro 2016 ve Türkiye yorumu


Türkiye'nin EURO 2016 performansını yorumlayan Demirel "Sadece futbolda değil ülkece zor dönemlerden geçiyoruz. Hepimizin birbirine sahip çıkması gerekiyor. Arda Turan, Türkiye'yi yurt dışında temsil eden birkaç kişiden biri. Arda'yı neden aşağı çekmeye çalışıyoruz ki? Volkan Babacan'a turnuvada iş düşmedi. Takım olarak kötüydük. Ne yapsın çocuk, elinden geleni yaptı. Milli takımdaki prim konusunda benim söyleyeceğim bir şey yok. Haklarıdır almışlardır. Beni de hiç ilgilendirmiyor.".açıklamasını yaptı.
 

Volkan Demirel'in sakatlığında son durum


Sakatlığını ve ayrılık dedikodularını değerlendiren Volkan Demirel,  "Ben her zaman Fenerbahçe forması verildiği takdirde giymek isterim. Ama doktorlarımızın vereceği kararlar önemli." dedi.
 

Volkan Demirel'den Gökhan Gönül yorumu


Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a imza atması hakkında konuşan Demirel, "Ben doğuştan Fenerbahçeliyim. Benim de sözleşmem bitiyor, ben Türkiye'de başka bir kulüpte oynamayı düşünmüyorum. Herkes için hayırlı olsun. Gelen oyuncular ve buradaki ekiple, Fenerbahçe ruhuyla yolumuza devam edeceğiz." dedi.
 

Volkan Demirel'den Ozan Tufan yorumu


Hırvatistan maçında golden öncei saçıyla ilgilenmesi nedeniyle eleştirilen Ozan Tufan'ı savunan Volkan, " Herkes saçını düzeltiyor o çocuk ne yapsın. Ozan ile çok konuşuyorum, Alper ile biraz daha az konuşuyorum. Salih ile şimdi konuşmaya başladım. Bunların oynamaları lazım" dedi.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)