comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Aziz Yıldırım'ın Ben Arfa transfer planına UEFA engeli

28 Mayıs 2016, Cumartesi 15:24
Fenerbahçe Transfer Haberleri: Aziz Yıldırım'ın Ben Arfa transfer planına UEFA engeli

Beşiktaş'ın da listesinde olan ve Fenerbahçe'nin devreye girdiğİ Hatem Ben Arfa'da sarı lacivertli yönetim UEFA engeline takıldı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin UEFA ile imzaladığı iyi niyet anlaşmasından sonra yeni sezonda yüksek maliyetli transferler yapması beklenmediği gibi Nani ve Van Persie gibi yıldız futbolcuların da iyi teklif gelmesi halinde gözden çıkarılması bekleniyor. 


Fenerbahçe'ye Hatem Ben Arfa transferinde UEFA engeli


Öte yandan DHA'nın haberine göre sözleşmesi 30 Haziran'da bitecek olan Hatem Ben Arfa'ya teklif götürdüğü ve anlaşmaya yakın olduğu söylenen Fenerbahçe yönetiminin UEFA kritlerine takıldığı ve bu nedenle transferin ertelendiği öğrenildi. Fenerbahçe yönetimi Beşiktaş'ın görüşme halinde olduğu Ben Arfa'ya siyah beyazlıların önerdiği fiyatın 2 katını teklif ettiği fakat UEFA ile imzalanan iyi niyet sözleşmesinin ardından bu transferin rafa kalktığı belirtildi. 
 

Hatem Ben Arfa'yı transfer etmek için Beşiktaş da devrede


Hem Fenerbahçe, hem de Beşiktaş'ın istediği Ben Arfa için siyah beyazlı yönetim yıldız futbolcuyla 2 kez görüşmesine rağmen oyuncuya fazla sayıda kulübün talip olması nedeniyle bu transfer ihtimalinin zor gözüktüğü gelen haberler arasında. Ancak yönetici Erdal Torunoğulları yurt dışında temaslarını sürdürüyor. 

Geçtiğimiz günlerde 18 kulübün kendisini istediğini söyleyen Hatem Ben Arfa için başta Barcelona olmak üzere Avrupa'nın birçok ünlü kulübü ısrarcı. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!