comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe taraftarından Süleyman Seba'ya küfür

05 Şubat 2017, Pazar 22:11
Fenerbahçe taraftarından Süleyman Seba'ya küfür

Gergin geçen Beşiktaş - Fenerbahçe maçında taraftarlar karşılıklı küfürler ettiler.

FutbolArena - Türkiye Kupası son 16 turu maçında Beşiktaş ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. 

İlk yarıda yaşanan olayların ardından oldukça gergin geçen maçta tribünler de maçın atmosferine dahil oldu. 
Tosic'in gördüğü kırmızı kartın ardından Beşiktaşlı bazı taraftarlar sahaya inmeye çalışırken buna güvenlik güçleri izin vermedi. Maçın 2. yarısında ise iki takım taraftarları da birbirllerine küfürler etti.

TRİBÜNLERDEN KÜFÜR

Beşiktaş taraftarları Fenerbahçe'ye küfür eden tezahuratlar yaparken, Fenerbahçe taraftarları da Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba'ya küfür ettiler.
 

Beşiktaş - Fenerbahçe maçında Şenol Güneş ile Simon Kjaer kavga etti.


Öte yandan maçın devre arasında soyunma odası koridoru girişinde Robin van Persie ile konuşmak isteyen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Simon Kjaer'i itince ortalık karıştı. 

Şenol Güneş, Kjaer ile yaşanan gerginliği yatıştırmak için araya giren yardımcısı Tamer Tuna'yı da kenara itti. Şenol Güneş bu anlarda Simon Kjaer'in yanağını tutarken Volkan Demirel olayın yaşandığı yere gelerek ortamı sakinleştirmek istedi.

Yardımıcı Tamer Tuna'nın da Volkan Demirel ile tartıştığını gören Şenol Güneş, bu sefer bu alanı sakinleştirmek için harekete geçti. Tamer Tuna'nın ağzını kapatan Şenol Güneş'in yardımcısını sert şekilde ittirmesi dikkat çekti.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)