comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe taraftarlarının logo göndermesine Beşiktaş'tan sürpriz kontra

10 Şubat 2017, Cuma 00:24
Fenerbahçe taraftarlarının logo göndermesine Beşiktaş'tan sürpriz kontra

Fenerbahçeli taraftarların tasarladığı yeni Beşiktaş logosunu Beşiktaşlı taraftarlar da sahiplendi...

FutbolArena - Türkiye Kupası son 16 turunda eşleşen iki ezeli rakipten Fenerbahçe, bir üst tura yükselmiş ancak maçta futboldan çok saha dışı olaylar konuşulmuştu. Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi sonrasında halen gerilim azalmış değil. 


Fenerbahçe TFF'ye tepkili


TFF resmi internet sitesinden PFDK kararlarını açıkladı ve Beşiktaş'tan Tosic'e 4, Şenol Güneş'e ise 1 maç ceza verildi. Fenerbahçe'den Robin van Persie'ye ise 3 maç ceza verildiği açıkladı.

Bu açıklamaların ardından Fenerbahçe taraftarı, TFF'nin tarafsız olmadığını iddia ederken, Beşiktaş'ın TFF tarafından korunduğunu iddia ettiler.


Fenerbahçe taraftarının Beşiktaş için yaptığı logo


Fenerbahçe taraftarları, verilen cezalara tepki olarak TFF ve Beşiktaş'ın logolarını birleştirirken, Beşiktaş'a göndermede bulunmuş oldu... Bilindiği üzere Fenerbahçe yönetimi de geçtiğimiz aylarda bu konudan rahatsızlığını dile getirmişti. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Federasyon bünyesindeki Beşiktaşlılar nedeniyle TFF kararlarının adil olmadığını savunmuştu.


Beşiktaş taraftarının Fenerbahçe taraftarına logo yanıtı


Beşiktaş taraftarları ise Fenerbahçeli taraftarların yaptığı bu yeni logodan rahatsız değil. Aksine Beşiktaşlı taraftarlar bu logoyu sosyal medyada profil fotoğrafı yapmaya başladı... 
Çok kısa sürede binlerce Beşiktaşlı taraftarlar profil fotoğrafını, Fenerbahçeli taraftarların hazırladığı Beşiktaş logosuyla değiştirdi. 

İşte o logo... Öte yandan Beşiktaş iletişim sorumlusu Rıdvan Akar da sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir tweet gönderdi ve "Esprimiz zekamızın zekatıdır...ihtiyaç sahibi çizerler yararlanabilir..." dedi. 

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)