comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Rasim Ozan'a dava açıyor! FETÖ vurgusu...

23 Ekim 2016, Pazar 19:26
Fenerbahçe, Rasim Ozan'a dava açıyor! FETÖ vurgusu...

Fenerbahçe Kulübü, Rasim Ozan Kütahyalı'ya dava açacağını resmi internet sitesinden duyurdu.

FutbolArena - Süper Lig'de ve Avrupa'da aldığı kötü sonuçların ardından taraftarının tepkisiyle karşılaşan Fenerbahçe Yönetimi, bazı televizyon yorumcularına savaş açmış ve başkan Aziz Yıldırım bu yorumcuların taraftarı yanlış yönlendirdiğini ifade etmişti.

"Programda viski için böyle yorumlar yapamazlar" diyen Yıldırım hızını alamamış ve isim vermeden "Şerefsizler..." gibi ifadeler de kullanmıştı. 
Fenerbahçe Kulübü bugün resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile Rasim Ozan Kütahyalı hakkında dava açılacağını duyurdu. 

İŞTE FENERBAHÇE KULÜBÜNÜN RASİM OZAN KÜTAHYALI HAKKINDA YAPTIĞI AÇIKLAMA

"Rasim Ozan Kütahyalı isimli sözde gazeteci ile ilgili, FETÖ'yü öven ve faaliyetlerini destekleyen tüm yazıları ve demeçleri ile, kulübümüz aleyhinde her hafta bir televizyon kanalından yaptığı hakaret dolu açıklamaları sebebiyle, hukukçularımız tarafından yapılan çalışma neticesinde oluşturulan dosya tahtında yarın suç duyurusunda bulunulacaktır.

Ayrıca, bahse konu şahsın çıkarıldığı televizyon kanalında, sporun barışçıl ruhuna aykırı, halkı kin ve nefrete iten söylemleri ve 6222 sayılı yasaya devamlı olarak muhalefet eden açıklamaları nedeniyle, başta RTÜK olmak üzere gerekli tüm mercilere hukuki başvurular yapılacaktır.

Kamuoyunun bilgisine duyururuz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ"

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.