comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe - Mehmet Ekici transferinde son dakika Aatif gelişmesi

09 Ocak 2017, Pazartesi 22:56
Fenerbahçe - Mehmet Ekici transferinde son dakika Aatif gelişmesi

Fenerbahçe'nin Trabzonspor'dan kadrosuna katmak istediği Mehmet Ekici transferinde Aatif Chahechouhe konusunda yeni bir gelişme yaşandı. 

FutbolArena - Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Mehmet Ekici'nin Fenerbahçe'ye transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. 

Sarı lacivertlilerin bir süredir kadrosuna katmak için uğraştığı Mehmet Ekici transferinde, Aatif'in Trabzonspor'a gitmeyi kabul etmesinin ardından yeni bir formül üzerinde durdu. 
 

Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici transferinde bonservis teklifi


Fenerbahçe kulübü Mehmet Ekici transferinde takas yoluyla Trabzonspor'a gitmeyi kabul etmeyen Aatif'i tekrar Antalya'ya kampa çağırdığı iddia edildi.
TRT Spor'da Ersin Düzen'in aktardığı bilgiye göre; Fenerbahçe kulübü, Trabzonspor'a gitmeyi kabul etmeyen ve tesislerde çalışmayı dahi göze alan Aatif'i yeniden Antalya'ya kampa çağırıp Mehmet Ekici transferi için Trabzonspor'a bonservis teklifinde bulunacak. Ekici konusunda oldukça ısrarlı olduğu belirtilen Fenerbahçe'nin önümüzdeki günlerde bonservis yoluyla bu transferi bitirmeye çalışacağı ifade edidi. 


Fenerbahçeli yöneticiden Mehmet Ekici transfer müjdesi


Fenerbahçe yöneticisi Selim Kosif'in Mehmet Ekici ile ilgili twitter'dan gelen bir soruya verdiği yanıt taraftarları heyecanlandırdı. Bir Fenerbahçeli'nin "Başkanım Ekici transferiyle ilgili bilgi verir misiniz?" şeklindeki sorusuna karşılık Selim Kosif, "Biraz daha bekleyin arkadaşlar. Güzel haberler yakın" diyerek yanıt verdi.

Fenerbahçe, Mehmet Ekici transferinde Aatıf'ı Trabzonspor'a göndermek istiyor. Faslı oyuncunun isteksiz tavrı nedeniyle transferin henüz resmileşmediği ifade ediliyor.


 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)