comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe - Krasnodar Sow çıldırttı! Boş kaleye kaçırdı...

22 Şubat 2017, Çarşamba 20:46
Fenerbahçe - Krasnodar Sow çıldırttı! Boş kaleye kaçırdı...

Fenerbahçe - Krasnodar maçında Moussa Sow'un kaçırdığı gol sarı lacivertli taraftarları adeta çileden çıkardı. 

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda Fenerbahçe ile Krasnodar karşı karşıya geldi. 7. dakikada Smolov'un golüyle 1-0 yenik duruma düşen sarı lacivertlilerde 35. dakikada Moussa Sow'un kaçırdığı gol sonrası taraftarlar saç baş yoldu. 

MAÇIN İLK YARISINDA KAÇAN NET FIRSATLAR
Öte yandan 7. dakikada Smolov'un golüyle öne geçen Krasnodar 1-0'dan sonra Fenerbahçe kalesinde oldukça tehlikeli ataklar gerçekleştirdi. İlk yarıda yine golün sahibi Smolov, sağ kanattan gelen topa ceza sahası için vurarak kaleci Volkan Demirel'i mağlup edemedi. Fenerbahçe kalecisi Volkan bu pozisyonu önleyerek skorun 2-0 olmasını da engellemiş oldu. 
 

Fenerbahçe - Krasnodar Moussa Sow'un kaçırdığı gol


Ülker Arena stadında oynanan maçta Fenerbahçe, Krasnodar karşısında maçın ilk yarısında dakikalar 35'i gösterirken Senegalli futbolcu Moussa Sow mutlak bir gol pozisyonundan yararlanamadı. Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Krasnodar kalecisi Kritsyuk'un müdahalesi sonrası top Alper Potuk'un önüne düştü. Alper yanındaki Sow'un önüne bıraktı ve bu sırada Krasnodar kalecisi yerde yatarken Sow müsait pozisyonda topu boş kale yerine auta attı. 

Fenerbahçeli taraftarlar Moussa Sow'un bu net fırsatı kaçırmasının ardından gerek sosyal medyada, gerek tribünde adeta ellerini başlarının arasına götürerek büyük şaşkınlık yaşadılar. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)