comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe - Kasımpaşa maçında Advocaat çılgına döndü

19 Şubat 2017, Pazar 16:46
Fenerbahçe - Kasımpaşa maçında Advocaat çılgına döndü

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Kasımpaşa maçının ikinci yarısında adeta yerine duramadı ve zaman zaman çok büyük tepkiler gösterdi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 21. haftasında oynanan Fenerbahçe - Kasımpaşa maçının son bölümlerinde sarı lacivertlilerin teknik direktörü Dick Advocaat adeta yerinde duramadı. 

Fenerbahçeli futbolcuların hücumda etkili olmaması sebebiyle maçı sürekli ayakta takip eden ve özellikle 80. dakikadan sonra neredeyse saha kenarına kadar gelen Advocaat, Fırat Aydınus'un taç kararı sonrasında adeta çılgına döndü. 
ADVOCAAT KARARA ÇOK SİNİRLENDİ

Fenerbahçe - Kasımpaşa maçının 83. dakikasında taç çizgisi kenarında yaşanan mücadele sonrasında Fırat Aydınus'un Kasımpaşa lehine verdiği karar sonrası Volkan Şen itirazlar sonrasında sarı kart gördü. Bu kararın ardından saha kenarına kadar gelen Advocaat yerine duramadı ve Fırat Aydınus'un bu kararına büyük tepki gösterdi. 
 

Fenerbahçe - Kasımpaşa maçında Mehmet Topal ve Kjaer arasında tartışma çıktı


Fenerbahçe - Kasımpaşa maçının ikinci yarısında konuk ekip Kasımpaşa'nın gelişen bir hızlı hücum sırasında Fenerbahçe kalesine doğru gönderilen uzun topta Skrtel, kaleci Volkan Demirel'e bıraktı fakat araya Castro'nun girmesiyle bir anda tehlike yaşandı. Daha sonra Fenerbahçe savunması tehlikeyi uzaklaştırdı. 

Bu bölümlerde Kasımpaşa'nın hızlı atakları sonrasında takım savunmasında yaşanan anlaşmazlıkların ardından Fenerbahçe'de Kjaer ile Mehmet Topal arasında bir tartışma yaşandı. İki futbolcu da Kasımpaşa'nın atakları sırasında birbirlerine yapılan hataları anlatınca kısa süreli bir tartışma yaşandı. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)