comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında Mehmet Ekici - Aatif takası gerçekleşiyor

05 Ocak 2017, Perşembe 10:45
Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında Mehmet Ekici - Aatif takası gerçekleşiyor

Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal'ın Aatif'ı ikna ederek transferi bitirdiği öğrenildi.

FutbolArena Özel - Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında beklenen takas gerçekleşiyor. Bordo mavili takımla sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Mehmet Ekici'yi transfer etmek isteyen Fenerbahçe, Trabzonspor'un istediği Aatif Chahechouhe'yu ikna edememişti. 
 

Trabzonspor, Aatif Chahechouhe'yu transfer etti mi?


Aatif Chahechouhe konusunda devreye giren Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, oyuncuyla özel bir görüşme gerçekleştirdi. Faslı futbolcuya ihtiyacı olduğunu ve takımın önemli isimlerinden biri olacağını anlatan deneyimli teknik adamın, Aatif Chahechouhe'yu ikna ettiği öğrenildi. 

Ersun Yanal'ın sezon başında da Aatif'ı transfer etmek istediği biliniyordu. Faslı oyuncu, Sivasspor'dan Fenerbahçe'ye bedelsiz olarak transfer olmuştu.
 

Fenerbahçe, Mehmet Ekici ile anlaştı mı?


Trabzonspor ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Mehmet Ekici'nin takımdan ayrılmak istediği ve İstanbul'da Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş ile görüşmeler yaptığı ifade ediliyordu. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre, 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Fenerbahçe ile büyük ölçüde anlaşma sağladı. 
Her iki kulübün de oyuncularla anlaşması sonrası bu transferin önümüzdeki günlerde resmileşmesi bekleniyor.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)