comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Haberleri: Seyir cezası bulunan Aziz Yıldırım, Anadolu Efes maçına gidiyor

05 Haziran 2016, Pazar 12:02
Fenerbahçe Haberleri: Seyir cezası bulunan Aziz Yıldırım, Anadolu Efes maçına gidiyor

Fenerbahçe Bakanı Aziz Yıldırım, bu akşam Fenerbahçe -Anadolu Efes maçına giderek kendisine verilen 3 ay seyirden men cezasını delecek.

FutbolArena - Antalya Spor Savcısı 6222 sayılı kanuna dayanarak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a 3 ay seyirden men cezası vermişti. Karar çıktıktan sonra yürürlüğe girmişti. Karar sonrası Aziz Yıldırım, Eylül ayında karşılaşmaları izleyebilecekti.
 

Aziz Yıldırım, Anadolu Efes maçına gidiyor


Mali Genel Kurul'da bu cezaya da değinen Aziz Yıldırım, kararı eleştirdi ve adalete olan güvenim her geçen gün azalıyor dedi. Yıldırım kendisine verilen 3 ay seyirden men yasağınıysa bu akşam Fenerbahçe ile Anadolu Efes arasında oynanacak karşılaşmaya giderek delecek. Yıldırım, “bu akşam maça gidiyorum. Beni protesto edenler gelsin orda etsin” dedi.
 

Aziz Yıldırım neden ceza almıştı?


Aziz Yıldırım, Antalya'da 4-0 kaybettikler Antalyaspor maçı sonrası “Şikenin kralını Galatasaray yapmıştı” demişti. Yıldırım'ın bu sözleri üzerine 7 Galatasaray taraftarı Antalya Spor Savcılığına şikayette bulunmuş ve savcı da 622'den 3 ay seyirden men cezası vermişti.

O CEZA NE ANLAMA GELİYOR? OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

FutbolArena Transfer Arenası (22 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.