comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Haberleri: Mehmet Topal ve Gökhan Gönül'e farklı sözleşme muamelesi

13 Haziran 2016, Pazartesi 21:33
Fenerbahçe Haberleri: Mehmet Topal ve Gökhan Gönül'e farklı sözleşme muamelesi

Fenerbahçe yönetimi Gökhan Gönül ve Mehmet Topal ile yapılan transfer görüşmesinde her iki futbolcuya bambaşka seçenekler sundu. 

Fenerbahçe Transfer Haberleri - Sarı Lacivertli yönetim Mehmet Topal ile yeniden anlaşma sağlarken, Gökhan Gönül ile yollarını ayırdı. Fenerbahçe kulübünün transfer görüşmelerinde her iki futbolcuya bambaşka tekliflerde bulunduğu ortaya çıktı. 
 

Fenerbahçe'de Mehmet Topal ve Gökhan Gönül'e sözleşme tekliflerinin detayları


Fenerbahçe kulübü yeniden anlaşma sağladığı Mehmet Topal'a 4 senelik mukaveleden yıllık 2.6 milyon euro garanti para ödeyecek. 

Öte yandan Gökhan Gönül'e sunulan sözleşme şartları ise bambaşkaydı. Mehmet Topal'a 4 senelikten yıllık 2.6 milyon euro sözleşme öneren Fenerbahçe yönetimi Gökhan Gönül'e 2.2 milyon euro'dan 3 yıllık anlaşma teklif etti. 
Gökhan Gönül'ün ise bu teklifin karşısında hiç hoşnut olmadığı ve bu nedenden ötürü ayrılmaya karar verdiği ortaya çıktı. Yıldız futbolcunun önceliği Fenerbahçe olmasına rağmen eğer Mehmet Topal'a sunulan şartlar Gökhan Gönül'e teklif edilseydi milli futbolcu sarı lacivertli takımda kalacaktı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.