comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Haberleri: Aziz Yıldırım transferleri açıkladı - Van der Wiel, Martin Skrtel, Van Persie, Nani, Stoch, Diego Ribas

29 Haziran 2016, Çarşamba 23:46
Fenerbahçe Haberleri: Aziz Yıldırım transferleri açıkladı - Van der Wiel, Martin Skrtel, Van Persie, Nani, Stoch, Diego Ribas

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe 2000 Derneği'nin iftar yemeğinde transferle ilgili önemli açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe 200 Derneği'nin iftar yemeğinde gazeteci Faik Çetiner'e transferlerle ilgili önemli açıklamalar yaptı. 


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Skrtel transferini açıkladı


İftar yemeğinde kısaca kulübün transfer politikasıyla ilgili konuşan Aziz Yıldırım, "Van der Wiel ve Skrtel'in transferleri bitmek üzere olduğunu taraftarlara müjdeledi.


Fenerbahçe'de transferlerin son durum: Van Persie, Stoch, Volkan Demirel, Diego Ribas, Nani


Öte yandan diğer transferlerle ilgili de konuşan Aziz Yıldrıım, "Volkan Demirel yine kaleyi koruyacak ve ayrıca yedek kaleci alınacak. Aatif, Volkan Şen'in Avrupa'daki cezası nedeniyle alındı. Nani, Valencia'ya gidiyor. Emenike'yi 11'de görmek istiyorum. Salih Uçan ve Stoch forma savaşı verecek. Van Persie için alıcı bekleniyor. Talip çıkarsa satılacak" dedi. 
 

Aziz Yıldırım'dan Caner Erkin'e af yok


Fenerbahçe'den ayrılan ve geçtiğimiz sezon Galatasaray derbisi öncesi hocası Pereira ile tartışan Caner Erkin sorusuna ise Aziz Yıldırım şu cevabı verdi: "Caner'i Pereira affetti ama ben affetmedim"

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.