comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Haberleri: Aziz Yıldırım, Işık Eygüngör'ü ihraç mı ediyor?

05 Haziran 2016, Pazar 12:31
Fenerbahçe Haberleri: Aziz Yıldırım, Işık Eygüngör'ü ihraç mı ediyor?

FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Aziz Yıldırım ihraç açıklamasıyla Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Işık Eygüngör'ü işaret etti.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, olağan mali genel kurulda yaptığı açıklamalarda kulübün karşısında duran kişileri ihraç edeceğini açıkladı.
 

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'den Işık Eygüngör'ü ihraç mı ediyor?


Aziz Yıldırım konuşmasının satır aralarında "Bazı kongre üyeleri, kulağıma geliyor basket takımı kuruyorlarmış. Bakın hepinizi ihraç edeceğim." ifadelerini kullanırken, bu isimlerin kim olduğu merak konusu oldu.

FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Aziz Yıldırım bu açıklamasıyla Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Işık Eygüngör'ü işaret etti. Sarı lacivertli kulübün basket şube sorumlusu görevini yürütmüş olan Eygüngör, sözkonusu icraatları nedeniyle Aziz Yıldırım'ın hedefine yerleşmiş durumda. Işık Eygüngör, Fenerbahçe basketbol şubesi sorumlusuyken de Aziz Yıldırım ile ters düşmüştü.
Fenerbahçe üyesi olan Işık Eygüngör, İstanbul Üniversitesi BGD Kadınlar Basketbol kulübünün İcra Kurulu Başkanı görevinde bulunuyor.

 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.