comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Tolgay Arslan'ı Fikret Orman'a ayıp olmasın diye almadı

29 Ocak 2017, Pazar 11:51
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Tolgay Arslan'ı Fikret Orman'a ayıp olmasın diye almadı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Beşiktaşlı bazı futbolcuların bize gelmek istediğini söylemesinin ardından çarpıcı bir iddia daha ortaya atıldı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Ocak ayı Divan Kurulu toplantısında Fikret Orman'a seslenerek, "Beşiktaş'ta birçok oyuncu bize gelmek istedi. Quaresma da bize gelmek istedi ama ben almadım." açıklaması gündeme damgasını vururken, siyah beyazlı cepheden Rıdvan Akar ve yıldız futbolcu Quaresma'dan bu açıklamalara yanıt gecikmedi. 
 

"Tolgay Arslan Fenerbahçe'ye transfer olmak istedi"


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "Beşiktaşlı futbolcuların bize gelmek istediği" yönündeki açıklamaların ardından çarpıcı bir iddia da Habertürk gazetesi yazarı Serdar Ali Çelikler'den geldi. 

Sezon başında Fenerbahçe'ye haber gönderdiği ve transfer olmak istediği iddia edilen fakat sonrasında yalanlanan Tolgay Arslan hakkında Serdar Ali Çelikler çarpıcı bir iddia ortaya attı. 
"LİVERPOOL MAÇINDAN SONRA HABER GÖNDERDİ"

Serdar Ali Çelikler, Tolgay Arslan'ın Slaven Bilic döneminde Beşiktaş - Liverpool maçı sonrası Fenerbahçe'ye haber gönderdiğini söylerken, "
Tolgay, Liverpool'a gol attığı sezonun sonunda Fenerbahçe'ye haber gönderdi. Aziz Yıldırım, Fikret Orman'a ayıp olur diye almadı. Ayrıca Trabzonspor yönetiminden gelen bilgiye göre Tolgay Arslan, Trabzonspor'a gidebilirmiş. Ersun Yanal çok istiyormuş." şeklinde konuştu. 


Beşiktaşlı Tolgay Arslan'dan transfer isyanı


Milliyet'e konuşan Tolgay Arslan, Transferin bitmesine sayılı günler kaldı. Bir an önce bitsin ki hakkımdaki haberler de son bulsun. Ben Beşiktaş'ta geçen sene şampiyonluk yaşadım. Çok güzel anlara tanıklık ettim. O güzel günleri bu sene de yaşamak istiyorum. Bir şampiyonluk daha göreyim. Takım olarak sadece şampiyonluk yarışını düşünüyoruz. O nedenle Beşiktaş'tan ayrılmak gibi bir niyetim yok" dedi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)