comScore

Fenerbahçelileri çıldırtan Ivan Bebek Hırvatistan'da saldırıya uğradı

05 Ağustos 2019, Pazartesi 20:37
Fenerbahçelileri çıldırtan Ivan Bebek Hırvatistan'da saldırıya uğradı

2016 yılında Fenerbahçe'nin Braga'ya elendiği maçta verdiği kararlarla büyük tepki çeken Ivan Bebek, bu kez Hırvatistan'da yönettiği maçta tepki gördü ve saldırıya uğradı. 

FutbolArena Dış HaberlerHırvatistan'da 4 Ağustos'ta oynanan Hajduk - Lokomotiva Zagreb maçında verdiği kararlarla tepki gören hakem Ivan Bebek, disko çıkışında saldırıya uğradı. Olayın failleri aranıyor.

Hırvatistan Futbol Federasyonu ise saldırıyı kınarak, "Bu saldırıyı kınıyoruz. Sessiz kalmayacağız." açıklamasını yaparak saldırıya uğrayan Ivan Bebek ise açıklamalarda bulundu.
Ivan Bebek, "Gözüm ve kulağım ağrıyor. Boynumun üst kısmında, omuz ve boyun bölgesinde yaralar mevcut. Kısa sürede çalışabileceğimi sanmıyorum. Hala olanlara inanamıyorum." dedi. 
Ivan Bebek hatırlanacağı üzere 2016 yılında UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'nin Braga'ya elendiği maçta verdiği kararla kamuoyunun ve sarı lacivertli kulübün büyük tepkisini çekmişti. 

ARKADAŞLARLA BİR ŞEY İÇMEYE GİTMİŞTİK

Yaşadığı olayı anlatan Ivan Bebek, "Arkadaşlarla bir şeyler içmeye gitmiştik. Bir anda arkamdan geldiler. Kaç kişi olduklarını tahmin edemiyorum. Çok kalabalıktılar. Bir anda vurmaya başladılar. Ne kadar sürdüğünü hatırlamıyorum bile. Yerdeydim." diye konuştu. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!