comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de yeni başkan kim olacak?

28 Şubat 2014, Cuma 12:02

Fenerbahçe'de yeni başkan kim olacak? Kulislerde konuşulan muhtemel adaylar, başkanlığa nasıl bakıyor?

FutbolArena Özel - Son günlerde sıcak günler geçiren sarı lacivertlilerde yargı sonucu sonrası yürüyüş yapıldı tepkiler söylendi ve yakın zamanda tebliğ edilerek Aziz Yıldırım'ın cezasının yürürlüğe girmesi bekleniyor. Bu süreç sonrasından kongre çok yakın ve başkan kim olacak diye merak ediliyor.

Abdullah Kiğılı büyük baskılar sonucu yeni yönetim listesinde yer almıştı ama her fırsatta bırakabileceğinin sinyallerini veriyor. Nihat Özdemir katıldığı ödül töreninde kesinlikle böyle bir ihtimalin olmadığını dile getirdi. Adaylar arasındaki isimlerden belki de en güçlü olanı Ali Koç şirket ve aile baskısı yüzünden son ana kadar bekliyor.
 
Son öğrenilen bilgilere göre Aziz Yıldırım'ın uzun süredir yanında görev verdiği ‘'Mithat Yenigün'' isminin artık daha fazla ağır bastığı öğrenildi. Mithat bey daha önce dernekler ile yaptığı çalışmaların yanında sakin yapısı, uzlaşmacı tavrı ve düzgün Türkçesi ile bilinen örnek yöneticilerden bir tanesidir. En büyük merak edilen konu ise bu kadar fokur fokur kaynayan futbol ortamında sert mizacı olmamasından kaynaklı sorun yaşayabileceği ihtimali bulunuyor.

Haber: Yetkin Etkin

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.