comScore

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan kadro dışı kararı! '5 futbolcu...'

06 Kasım 2017, Pazartesi 23:33
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan kadro dışı kararı! '5 futbolcu...'

Fenerbahçe'de istifa kararından vazgeçen Aykut Kocaman büyük bir revizyona gitmeyi planlıyor. Yönetimle bu konuyu konuşan tecrübeli teknik adamın 5 futbolcuyu kadro dışı bırakacağı öne sürüldü. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de hareketli saatler! Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın yönetimle yaptığı görüşmenin ardından istifa kararından vazgeçmesi üzerine kadroda büyük bir revizyona gidilmesi bekleniyor. 7 Kasım Salı günü antrenmana çıkacak olan Aykut Kocaman'ın raporu doğrultusunda 5 futbolcunun kadro dışı bırakılacağı iddia edildi. 


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman ve kadro dışı son dakika haberleri


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın istifa kararından vazgeçmesi üzerine hareketi saatler yaşanıyor. Osmanlıspor maçı sonrası basın toplantısında "3-4 yılda yapılacak olan hataları bu sezon 10-11 maçta yaptık. Üst seviyede bu hatalar yapılmamalı." diyen deneyimli teknik adamın takıma geri dönmesiyle birlikte revizyona gideceği belirtildi. 
Aykut Kocaman'ın antrenman sonrasında 5 futbolcunun A takımla yollarının ayrılacağı ve kadro dışı bırakılacağı iddia edildi. beIN Sports'un haberine göre; 7 Kasım Salı günü Aykut Kocaman antrenmana çıktıktan sonra aldığı kararları futbolcu ve yardımcılarıyla paylaşacak. Aykut Kocaman bu kararları görüşmenin ardından yönetimle paylaştı ve antrenman sonrası resmen netlik kazanacak. Bu 5 futbolcu arasında hem yerli, hem de yabancı futbolcuların olacağı öne sürüldü. 


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'a Fatih Altaylı'dan dansöz sözleri


Bloomberg TV'de konuşan Fatih Altaylı, Aykut Kocaman'ın Osmanlıspor maçı sonrasında basın toplantısındaki açıklamalarını eleştirdi ve şunları söyledi:
Aykut Kocaman'da bir karakter olsaydı ben bıraktım kardeşim derdi. Dansöz Asena'yı sahnede çok beğenirim. Şahane kıvırıyor. Aykut Kocaman, Asena'yı suya götürür, susuz getirir. Bırakacaksın kardeşim. Bıraktım de. İşte gereğini yaparım falan bunları söyleme. Geçen senenin sonunda ben söyledim. Aykut Kocaman Fenerbahçe'de olmaz diye. Ben söyledim, bir de Serdar Ali Çelikler söyledi. Diğerleri aman Aykut geliyor, Konya'da başarılı oldu dediler dediler, Aykut'un başını yediler. Aykut Kocaman'ın bir daha Fenerbahçe'ye gelme ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum. Gelmesin de. Ancak Fenerbahçe'nin sorunu Aykut Kocaman değil. Sorununun adı Aziz Yıldırım. Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'de olduğu sürece kulüp iyiye gitmez. Yahu Fenerbahçe tribünlerini dolduran 50 bin kişinin 40 bini terk etti. Umudu kesti, hiçbir şey istemiyor. Yönetim istifa demeyi bile istemiyorlar. Seneye 5 bin kişi, bir dahaki seneye 3 bin kişiye oynar. Basketbolla 1 sene daha idare eder. O zaman Aziz Yıldırım'ın işi çok zor olur. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)