comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maçları ne zaman, format ne? Maçlar hangi kanalda?

15 Kasım 2017, Çarşamba 15:20
Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maçları ne zaman, format ne? Maçlar hangi kanalda?

Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. Tur maçlarının takvimi belli oldu. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın kupaya da bu turda katılacak. Maçlar ne zaman ve hangi tarihte? Detaylar haberimizde...

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. Tur maçlarının tarih ve saatleri belli oldu. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın da kupaya bu turda katılmasıyla heyecan daha da artacak.
 

Ziraat Türkiye Kupası yeni forması - Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maç takvimi


Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu ilk maçlarının programı açıklandı. Ziraat Türkiye Kupası'nda 32 takımın çift maç eleme usulüne göre mücadele edeceği 5. Tur'da  28, 29 ve 30 Kasım tarihlerinde oynanacak.
 

Beşiktaş - GrandMedical Manisaspor maçı ne zaman saat kaçta, hangi kanalda?


Ziraat Türkiye Kupası'nda GrandMedical Manisaspor ile eşleşen Beşiktaş, 28 Kasım Salı Günü saat 14.30'da rakibini sahasında konk edecek. Mücadele seyircisiz oynanacak. Mücadele A Spor'dan naklen yayınlanacak.
 

Galatasaray - Sivas Belediyespor maçı ne zaman saat kaçta, hangi kanalda?


Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası'nda Sivas Belediyespor ile eşleşmişti. Bu mücadele 28 Kasım Salı günü saat 20.30'da oynanacak ve karşılaşmayı ATV naklen yayınlayacak.


Fenerbahçe - Adana Demirspor maçı ne zaman saat kaçta, hangi kanalda?


Ziraat Türkiye Kupası 5. Turu'nda Adana Demirspor ile eşleşen Fenerbahçe ise rakibini 29 Kasım Çarşaöba günü saat 20.30'da karşılaşacak ve ATV ekranlarından canlı yayın yapılacak.

Ziraat Türkiye Kupası ile ilgili haberlere Türkiye Kupası Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Ziraat Türkiye Kupası'nda son 32 turu eşleşmeleri şu şekilde:


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)