comScore
1 / 7

Zenitli futbolcudan Fenerbahçe açıklaması

 

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe’nin rakibi olan Zenit’in futbolcuları maç hakkında konuştu.

 

2 / 7
Zenitli Kuzyaev, Rus basınına verdiği röportajda sarı lacivertli takımı değerlendirdi.
3 / 7
Fenerbahçe’yi analiz edip etmedikleri yönündeki soruya yanıt veren Kuzyaev, "Fenerbahçe’nin kadrosuna baktım. Çok güçlü bir kadroları var. Son derece iyi oyuncuları var Kesinlikle zor olacak." ifadelerini kullandı.
4 / 7

Fenerbahçe’nin ligdeki durumunun kendilerini aldatmamalarını gerektiğini söyleyen Kuzyaev, "Fenerbahçe’nin ligde başarısız olmasına aldanmamalıyız. Avrupa Ligi farklı bir platfrom. 2019’da ilk resmi maçımız olacak. Ayrıca Türk taraftarlarının nasıl ateşli olduklarını da biliyoruz. Çok zor maç." dedi.
5 / 7
Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’ndeki rakibi Zenit’in futbolcusu Elmir Nabiullin, kulübün resmi internet sitesine Fenerbahçe ile oynayacakları maç hakkında konuştu.
6 / 7

Elmir Nabiullin, "İyi bir dinlenme süreci geçirdik. Güzel tatil yaptık. Tabi bu tatil döneminde hocamızın bizden istedikleri de vardı. Bir nevi ödev gibiydi. Onları da yeptik." ifadelerini kullandı.
7 / 7
Fenerbahçe ile oynayacakları maçların ilginç olacağını söyleyen Elmir Nabiullin, "Fenerbahçe taraftarlarının çok eğlenceli olduğunu bana söylediler. Ayrıca takımın ligde şu anda 17. sırada olması çok garip. Bence Türkiye’de zor bir müsabaka bizi bekliyor." diye konuştu.