comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Zenit'in hocası Semak Fenerbahçe rövanşında iddialı

20 Şubat 2019, Çarşamba 17:36
Zenit'in hocası Semak Fenerbahçe rövanşında iddialı

Zenit Teknik Direktörü Sergei Semak, Fenerbahçe maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe 1-0'ın rövanşında deplasmsanda Zenit ile karşılaşacak. Zenit Teknik Direktörü Sergei Semak, bu müsabaka öncesinde takımın durumu hakkında konuştu. 

"FENERBAHÇE OYUN FORMATINI DEĞİŞTİRMEYECEKTİR"
Fenerbahçe'nin oyun formatının değişeceğini sanmıyorum. Tabi ki Fenerbahçe sahasında daha farklı oynayan bir takım ama biz de kendi sahamızda kendi futbolumuzu oynayacağız. İstanbul'daki maçtan her şey farklı olacak. "ORTA SAHADAKİ EKSİKLER..."

Sergei Semak takımdaki eksik futbolcularla ilgili olarak, "Noboa listeye alınmadı. Kuzyaev ve Marchisio'nun sakatlık problemleri var. Erokhin ameliyat oldu. Shatov takımla birlikte açlışmalara katılamadı. Marchisio'nun da eski eski sakatlığı nüksetti. Bu yüzden Fenerbahçe karşısında forma giyemeyecek." dedi. 

"RÖVANŞTA DAHA İYİ OLMALIYIZ"

Fenerbahçe karşısında kesinlikle agresif olmamız gerekiyor. Eksiklerimiz var ama bunlar bizim için bahane değil. Sahaya her halükarda güçlü 11'le oynayacağız. İstanbul'daki maçta hücumda etkisiz kaldık. Özellikle orta sahadaki eksiklerimizden dlayı çok fazla seçeneğimiz yoktu. Bu yüzden rövanşta daha iyi olmalıyız. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)