comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Zenit'in Giuliano pişmanlığı! Ruslardan açıklama

17 Şubat 2018, Cumartesi 23:47
Zenit'in Giuliano pişmanlığı! Ruslardan açıklama

Fenerbahçe'nin sezon başında Zenit'ten transfer ettiği Giuliano'nun sarı lacivertlilerde sergilediği performansın ardından Rus kulübü büyük pişmanlık yaşıyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de bu sezon sergilediği performansla takımın vazgeçilmezlerinden biri olan Giuliano, Alanyaspor maçında attığı 2 golle, bu sezon toplamda 10 gole ulaştı ve kariyer rekorunu kırdı. Sezon başında Giuliano'yu Fenerbahçe'ye gönderen Zenit yönetimi ise büyük pişmanlık yaşıyor. 

Fenerbahçe'nin sezon başında Zenit'ten transfer ettiği Giuliano, Roberto Mancini'nin sistemine uymadığı gerekçesiyle Rus ekibinde gözden çıkarılmıştı. Ancak Brezilyalı yıldızın Fenerbahçe'de sergilediği performansı gören Rus yöneticiler, Zenit'in bu sezon özellikle gol yollarında yaşadığı sıkıntıya dikkat çekerek, "Giuliano'nun Fenerbahçe'de ortaya koyduğu performans gerçekten çok etkileyici. Onu göndermekle hata yaptığımız ortada. Ancak Mancini döneminde ilk 11'de fazla şans bulamıyordu ve biz de bu doğrultuda karar aldık." diye konuştu. 
 

Giuliano Fenerbahçe'de kaç gol attı?


Fenerbahçe'nin sezon başında Zenit'ten transfer ettiği Giuliano, Alanyaspor maçında attığı 2 golle birlikte bu sezon ligde toplamda 10 gole ulaştı. Kariyerinde oynadığı liglerde en fazla Dnipro'da 9 gol atan Giuliano, Fenerbahçe formasıyla da kendisine ait rekoru kırdı. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.