comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Zenit taraftarından Fenerbahçe maçında olay koreografi

21 Şubat 2019, Perşembe 21:21
Zenit taraftarından Fenerbahçe maçında olay koreografi

Zenit - Fenerbahçe maçında fesli kanarya koreografisi olay yarattı. Zenit taraftarlarının Fenerbahçe maçı için hazırladıkları koreografi sarı lacivertli camianın tepkisini çekti.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda Zenit ile karşı karşıya geldi. Zenit taraftarları karşılaşma öncesi fesli bir sarı kanaryanın yer aldığı koreografi ile Fenerbahçe ve Osmanlı İmparatorluğu'na gönderme bulundu.
 

Zenit - Fenerbahçe maçında yapılan koreografi


Zenit - Fenerbahçe maçında Rus taraftarlar sergiledikleri tribün şovu ile olay yarattı. Zenit taraftarlarının maç öncesi yaptığı koreografide çift başlı kartaldan kaçan fesli bir sarı kanarya tasvir edildi.

KOREOGRAFİ SIRASINDA PANKART YIRTILDI
Zenit'in tribünde açtığı bu dev pankart sarı lacivertli camianın tepkisiyle karşılaştı. Koreografi sırasında pankartın yırtılması ise dikkatlerden kaçmadı.Öte yandan Zenit'in eski futbolcusu Andrei Kobelev maç öncesi açıklamalarında, "Karamsar değilim. Bana öyle geliyor ki, Zenit turu geçecek. Fenerbahçe durdurulamayacak takım değil." ifadelerini kullandı.

Kobelev sözlerinin devamında, "Zenit taraftarları bugün kesinlikle daha iyi görünecek. Devre arasında Paredes'in satılması ciddi bir kayıp oldu ama takviyeler yapıldı. Şimdi artık Zenit'in Dzyuba ve Azmoun'a odaklanması gerekiyor." dedi.

ZENİT FENERBAHÇE MAÇI DEĞERLENDİRMELERİZenit ilk 11'i: Lunev, Smolnikov, Ivanovic, Rakitsky, Anyukov, Ozdoyev, Barrios, Hernani, Sardar Azmoun, Driussi, Dzyuba

Fenerbahçe ilk 11'i: Harun, Şener, Skrtel, Sadık, Hasan Ali, Mehmet Topal, Jailson, Alper, Elif Elmas, Victor Moses, Ayew

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!