comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Zeki Uzundurukan: "Akıllı olan Fatih Terim'den kopya çeker"

10 Ekim 2018, Çarşamba 19:29
Zeki Uzundurukan:

Zeki Uzundurukan, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Ersun Yanal'ı getirmeyek doğru karar verdiğini söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'de katıldığI Gündem Özel Programı'nda Ersun Yanal'ın planları dahilinde olmadığını ve taraftarların da bu sevdadan vazgeçmesi gerektiğini söyledi. 

Ali Koç'un bu açıklamalarına A Spor'da Zeki Uzundurukan'dan destek geldi. Zeki Uzundurukan, Ali Koç'un Ersun Yanal konusunda doğru karar verdiğini söyledi ve şu değerlendirmeyi yaptı:
"ERSUN YANAL ZATEN FUTBOLDAN UZAK TATİL MODUNDA"

Ersun Yanal'ın olmaması çok normal. Ersun Yanal uzun süredir futboldan uzak ve tatil modunda. Rizespor maçı sonrası medyaya verdiği fotoğraf hoş karşılanmadı. Trabzonspor'da son iki dönemi çok başarısız geçti. Trabzonspor'a milyonlarca euro para harcattı, kadro mühendisliğini iyi yapamadı. Ruhen başka yerlerdeydi. 
"ERSUN YANAL SİSTEMİ ÇÖKMÜŞTÜR"

Ali Koç istikrardan yana doğru olanı yapıyor. Taraftar ister. Taraftar Tudor'u da istedi. Ersun Yanal döneminden bu yana Anadolu kulüpleriyle büyükler arasındaki makas daraldı. Üstelik öyle kaliteli bir kadro yok. Ersun Yanal'ın sistemi hücum ama geri tarafı yok. Türk futbolunda Ersun Yanal sistemi çöktü.

"FATİH TERİM'DEN KOPYA ÇEKİN"

Trabzon'da denedi, tarihi farklar yedi. Bizim ligimizde akıllı olan Fatih Terim'in oyun tarzını kopyalar. Fatih Terim'den kopya çeker. En iyi hoca. Kopya çekin, bu kadar basit. 

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.