comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Zanka'dan Ersun Yanal açıklaması: "Hocam sürekli..."

28 Kasım 2019, Perşembe 18:48
Zanka'dan Ersun Yanal açıklaması:

Fenerbahçeli futbolcu Zanka, takımın durumu, şampiyonluk yarışı ve kendi performansıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni transferi Zanka, kulüp televizyonu FB TV'ye açıklamalarda bulundu. 

"ERSUN HOCAMLA KARŞILIKLI KONUŞUYORUZ"
Hocamla karşılıklı olarak konuşuyoruz. Onun benden emin olması, onun da benden ne istediğini bilmem çok önemli. Kendisi bana sürekli ‘kendini nasıl görüyorsun, takımı nasıl görüyorsun, nasıl daha iyi olabiliriz' gibi sorular soruyor. Ben de hocama benden ne istediğini ve nasıl daha iyi olabileceğimi soruyorum. Çünkü ikimiz de Fenerbahçe'ye hizmet ediyoruz ve insanları gururlandırabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

ŞAMPİYONLUK YARIŞI HAKKINDA

Açıkçası takımların hepsini çok iyi bildiğimi söyleyemem. İlk yarının sonuna kadar oynayacağımız maçların hepsini çok iyi bilmiyorum ama zor olacaktır. Çünkü bu zamana kadar zorlu süreçlerden, zorlu maçlardan geçtik. Fakat takım olarak kendimize bir zafer modu oluşturmamız gerekiyor ve bu zaferlerle ilgili çalışmamız gerekiyor. Bu zaferlerle, galibiyetlerle birlikte daha iyiye gideceğimizi düşünüyorum.” 

"TARAFTARLARIMIZ BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL"

“Taraftarlar benim için çok özeller. Hayatımda adını bile duymadığım ya da hiç gitmediğim yerlere gittiğimizde bizi havalimanında karşılıyorlar. Oradaki stadyumları dolduruyorlar. Taraftarımızın desteği benim için çok özel. Fenerbahçe taraftarı benim için çok özel.

"HAYAT GÜZEL GİDİYOR"

“Hayatım gerçekten iyiye gidiyor. Fenerbahçe olarak durumumuz iyi, milli takımda da Euro 2020'ye gidiyoruz. Benim açımdan gurur verici bir durum. Benim doğduğum yer Danimarka'nın maçlarını oynadığı stadın 5 dakika ötesinde. O yüzden bakıldığında benim için onur verici bir durum. Orada da iyi gidiyoruz, Fenerbahçe'de de iyi gidiyoruz. Yani hayat benim için gerçekten güzel gidiyor.”

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"