comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Yasin Öztekin için flaş Fenerbahçe iddiası

25 Mart 2018, Pazar 10:06

Galatasaraylı Yasin Öztekin için flaş Fenerbahçe iddiası gündeme bomba gibi düştü. Yasin Öztekin'in sezon sonunda Fenerbahçe'ye gidebileceği iddia edildi.

FutbolArena - Galatasaray'da sezon başından beri Igor Tudor ve Fatih Terim tarafınan ilk 11'de düşünülmeyen ve sonradan oyuna dahil edilen Yasin Öztekin için flaş bir iddia gündeme bomba gibi düştü. Galatasaray'dan istediği zamlı sözleşmesi bir türlü alamayan Yasin Öztekin'in sezon sonunda Fenerbahçe'nin yolunu tutabileceği iddia edildi.


Galatasaraylı Yasin Öztekin için son dakika Fenerbahçe iddiası


Fotomaç Gazetesi'nin iddiasına göre, Galatasaray'ın sözleşmesini uzatmaya yanaşmadığı Yasin Öztekin, sezon sonunda yönünü Florya'dan Kadıköy'e çevirebilir. 31 yaşındaki yıldızın menajeri Ahmet Bulut'un, Fenerbahçeli yönetici Ali Yıldırım'ı arayarak, "Yasin'in sözleşmesini uzatmak istiyoruz ancak Dursun başkandan sonra Mustafa başkan da sürekli 'Sezon sonunu bekleyelim' diyor. Yasin bundan çok rahatsız, “Şimdi olmaz ama hazirandan sonra Yasin istediği kulübe imza atabilecek. Aklınızda bulunsun" mesajı gönderdiği öğrenildi.

Ali Yıldırım'ın kongreyi gerekçe göstererek Bulut'a net bir yanıt vermediği belirtilirken, "O gün gelsin, şartlar da uygun olursa oturur konuşuruz" dediği bildirildi.


Yasin Öztekin Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Yasin Öztekin için zam kapısı kapandı, kredisi tükenmeye başladı.  Galatasaray Kulübü ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Yasin Öztekin, Terim'in gözüne girmeyi başaramadı. Takım içinde büyük bir değişime ve gençleştirme operasyonuna imza atacak olan Fatih Terim, Yasin'in performansını henüz yeterli görmedi.

Sezon başında ücretine artış isteyen ve 2 milyon euroya çıkartılmasını talep eden Yasin Öztekin için bu kapı tamamen kapandı. Sarı kırmızılılarda 31 yaşındaki Yasin'e kesinlikle zam yapılmayacak.Galatasaray'da Mayıs ayı sonunda eğer Fatih Terim onay verirse mevcut şartlar yani 1.1 milyon euro karşılığında sözleşme yenilenecek. 

Sarı Kırmızlı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.