comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Yalçın Koşukavak'tan Fenerbahçe açıklaması

29 Mart 2020, Pazar 17:47
Yalçın Koşukavak'tan Fenerbahçe açıklaması

Fenerbahçe'nin teknik direktör arayışlarında gündeme gelen Yalçın Koşukavak konu hakkında açıklamada bulundu.

FutbolArena - Altay teknik direktörü Yalçın Koşukavak, Fenerbahçe'den gelen teklif nedeniyle çok gururlandığını açıkladı. Yalçın Koşukavak bu sezon Altay'ın Süper Lig'e çıkma hayali için çalışacağını ifade ederken, Fenerbahçe konusunun sezon sonuna bırakıldığını söyledi.
 

Yalçın Koşukavak Fenerbahçe teknik direktörü olacak mı?


Bein Sports'a konuşan Altay teknik direktörü Yalçın Koşukavak, "Fenerbahçe'nin teklifi beni çok gururlandırdı. Altay bu konunun sezon sonuna bırakılması ricasında bulundu. Ali Koç'a hassasiyeti nedeniyle teşekkür ederim. Sezon sonu ne olur, bilmiyorum. Türk futboluna hizmet etmek istiyorum. Fenerbahçe her antrenörün hayali olan bir yer. " dedi.

YALÇIN KOŞUKAVAK'TA 50 AİLEYE GIDA YARDIMI
Öte yandan Yalçın Koşukavak, Haluk Levent'in gıda yardımı kampanyasına katıldı. Haluk Levent sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Altay Teknik Direktörü sevgili Yalçın Koşukavak aradı. “Dayanışma günleri” kapsamında 50 ailenin 2 aylık gıda paketi ihtiyacını karşılamak istediğini belirtti. Teşekkürler Yalçın dostum!" dedi.
 

Yalçın Koşukavak kimdir?


Sezona Bursaspor ile başlayan Yalçın Koşukavak, 17 Aralık 2019 tarihinde görevden alındı. Ardından Altay ile anlaşan Yalçın Koşukavak, 6 maçtan 12 puan elde etti. 47 yaşındaki teknik direktörün geçmişinde Gaziantep FK, İstanbulspor ve Nilüferspor gibi kulüpler bulunuyor.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)