comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Yalçın Koşukavak açıkladı! Fenerbahçe

22 Ekim 2020, Perşembe 15:57
Yalçın Koşukavak açıkladı! Fenerbahçe

Teknik direktör Yalçın Koşukavak, Fenerbahçe süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de geçtiğimiz sezon ismi gündeme gelen teknik direktör Yalçın Koşukavak, sarı lacivertli kulüple yaşadığı görüşme sürecine dair detayları anlattı. Tivibu Spor'da konuşan Yalçın Koşukavak, "Şimdi olmadı, ileride inşallah olur." dedi.

"ANTRENMAN VE MAÇ ORGANİZASYONLARINI YAPACAKTIM"
"Türkiye'deki birçok yerli antrenörün hayalidir Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor, Bursaspor... O dönemde Fenerbahçe yapılanmaya gidiyordu, bana bir teklif geldi. Tabii benim için şöyle bir handikap vardı ben iki takım çalıştırmıştım. Fenerbahçe ile bu detayı da konuştuk. Sahaya çıkamıyordum ama bütün antrenmanları maç organizasyonunu ben yapacaktım."

"FENERBAHÇE BANA BAŞKA POZİSYONDA TEKLİF YAPTI"

"Sonra, Altay'ın lige çıkma şansı olduğundan dolayı, yöneticiler, başkan ısrarcı oldu. Altay büyük bir camia. Ali Koç'tan, 'benimle alakalı planınız varsa lig sonuna bırakalım' diye rica ettik.  Beni tanımayanlar, benim hakkımda ismimi olumsuz anlamda kullanıp, 'bu hoca olmaz' dediler. Sonra Fenerbahçe bana başka bir pozisyonda teklif yaptı, bu da beni çok tatmin etmedi. Orada çok performans verebileceğimi düşünmedim. Öyle kapandı.Nasip bu kadarmış, tabii bu çok gurur verici bir şey. Şimdi olmadı, ileride inşallah olur."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)