comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

WinWin 22 Haziran Canlı İzle(Fener Ol Kampanyası)

22 Haziran 2019, Cumartesi 21:57
WinWin 22 Haziran Canlı İzle(Fener Ol Kampanyası)

Acun Ilıcalı'nın Fener Ol kampanyasına destek amacıyla yürüttüğü WinWin kampanyasının 22 Haziran 2019 Cumartesi günü FB TV'de yayınlanan programı başladı. WinWin programını canlı izlemek ve kampanyaya dair son bilgilere ulaşmak için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un başlattığı Fener Ol kampanyasına destek olmak amacıyla Acun Ilıcalı'nın yürüttüğü Win Win kampanyasında sona gelindi. 22 Haziran'da gerçekleşecek olan programların ardından ödüller dağıtılacak. 22 Haziran 2019 Cumartesi günkü program FB TV'den canlı yayınlanıyor. 

ERSUN YANAL'DAN FENERBAHÇE TARAFTARLARINA
Tribünde adımı duydukça hep heyecanlandım. Bizler maça çıkarız. Düdük çalınca kalbimiz çarpar. Daha fazla şimdi heyecanlıyım. Tarif edilemez bu duyguyu yaşıyorum. Bu duyguyu yaşatan büyük bir Fenerbahçe'nin ailesinin bir parçası olmak, bu değeri görmek anlatılacak bir duygu değil. Buna layık olmaya çalışıyoruz. Bu sorumluluğun üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Çalışmaya devam ediyoruz.  Fenerbahçe'nin büyüklüğü sadece aldığı sonuçlarla değil, Fenerbahçe'nin büyüklüğü başka bir büyüklüktür. 
 

Fener Ol kampanyasına nasıl para gönderilir? (Fener Ol SMS bedeli)


Fenerbahçe taraftarları Fener Ol kampanyası ile ilgili internet ortamında destek yöntemleri hakkında araştırmalar gerçekleştieriyordu. Fenerbahçe, 'Fener Ol' kampanyasına destek yöntemlerini açıkladı.Fenerbahçe, Fener Ol kampanyasının SMS bedelini 20 TL olarak belirledi. FENER OL yazıp 1907'ye SMS gönderen destekçiler sınırsız katılım gösterebilecek. Aynı zamanda kredi kartı ve kulübün resmi siteden açıkladığı banka hesaplarına isteyenler bağış yapabilecek.


 


Fenerbahçe Haberleri: Fener Ol kampanyasında gelir ne kadar? Fener Ol ne kadar para toplandı?


Kampanya ile ilgili bilgi veren Acun Ilıcalı, "Fener Ol kampanyası 4 Nisan 2020'ye kadar devam edecek. Bazı taraftarlarımız sosyal medyada 130 milyonu az buluyor. Hedefimiz 450 milyon TL ama ilk 2 ay için bu hatırı sayılır bir rakam. Acun ne dedi? Spordan bağımsız hiçbir kampanyanın bu kadar gerçekleştirmediği bir seriye geldik." dedi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"