comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel'in sözleşmesinde sürpriz detay! "Eşi benzeri yok"

09 Temmuz 2018, Pazartesi 23:55
Volkan Demirel'in sözleşmesinde sürpriz detay!

Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in sözleşmesindeki detayları, Nani ve Bas Dost transferlerindeki son gelişmeleri Senad Ok, FutbolArena TV Transfer Gündemi programında aktardı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de kaleci Volkan Demirel ile sözleşme yenilendi. Volkan Demirel'in yeni sözleşmesine dair özellikle alacağı ücret merak edilirken, sarı lacivertli takımın gündemindeki son gelişmeleri FutbolArena TV Transfer Gündemi Programı'nda Milliyet gazetesinden Senad Ok değerlendirdi. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Volkan Demirel'in yeni sözleşmesinde maaşı ne kadar?


Senad Ok, Volkan Demirel'in sözleşmesiyle alakalı olarak "Genel beklenti sözleşmesinin 1 yıllık olduğuna dair. Benim aldığım bilgi ise 1 yıllık değil. Sürpriz bir gelişme var. Daha önce Türkiye'de eşine rastlanmamış bir durum söz konusu. Volkan'ın geçen sene beklediği kontrat 3 yıllıktı. Bu olmadı." dedi. 


Nani Fenerbahçe'ye dönecek mi?


Nani'nin Fenerbahçe'ye dönüş sinyali verdiği yönündeki açıklamalarının ardından Portekizli futbolcu Fenerbahçe'ye geri mi dönüyor sorularını beraberinde getirdi. Senad Ok, FutbolArena TV Transfer Gündemi Programı'nda Nani'nin durumuyla alakalı olarak, "Nani'nin nasıL Fenerbahçe'ye geldiğini biliyorum. Kesinlikle gelmek istemiyordu. Menajeri kesinlikle gelmeyi istemediğini söyledi. Hala Avrupa'da kalmak istiyordu. Nani gelirken, "Takımı benim üzerime inşa edecekler. Ben bu takımın lider olacağım." düşüncesiyle gelmişti. Şu an Nani'nin gelip gelmemesiyle alakalı bir durum yok. Ancak Fenerbahçe'yi takip eden birisi olarak Cocu'nun, Nani'yi tercih edeceğini sanmıyorum. Ben bu transferin gerçekleşeceğini sanmıyorum." ifadelerini kullandı. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe Bas Dost'u transfer edecek mi?


Senad Ok son olarak Bas Dost transferiyle alakalı olarak, "Bas Dost transferinin zor olacağını düşünüyorum. Artık 7-8 Ağustos'ta maç var. 1 aydan az süre var. Fenerbahçe şu durumda bir an önce bitirebileceği bir forvet transferini gerçekleştirecektir." dedi. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"