comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel'in soyunma odası konuşması

27 Şubat 2019, Çarşamba 11:16
Volkan Demirel'in soyunma odası konuşması

Fenerbahçe'de takım kaptanı Volkan Demirel'in Beşiktaş maçının devre arasında yaptığı konuşma ortaya çıktı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Beşiktaş deplasmanında ilk yarısını 3-0 geride kapattığı maçtan 3-3 beraberlike ayrılan Fenerbahçe'de takım kaptanı Volkan Demirel'in devre arasında yaptığı konuşma ortaya çıktı. Deneyimli kalecinin, Ersun Yanal'dan izin isteyerek takıma yaptığı konuşmanın futbolcular üzerinde etkili olduğu ve ikinci yarıda bunun sahaya yansıdığı belirtildi. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Volkan Demirel, Beşiktaş maçının devre arasında ne dedi?


Sözcü Gazetesi'nin haberine göre, Ersun Yanal'dan izin isteyerek söz alan Volkan Demirel takım arkadaşlarına şunları söyledi:

"Oley çekip, Fener kümeye diye bağırıyorlar. Biz Fenerbahçeyiz. Kim olduğumuzu gösterelim. Hepinizden terinizin son damlasına kadar mücadele etmenizi istiyorum. Bunu yaparsak inanın gerisi gelecek. Biz Beşiktaş'tan iyi takımız, bunu onlara gösterelim ve böyle bağıran taraftarlarını pişman edelim."
Öte yandna Volkan Demirel'in Mirin'den aldığı darbe sonucu ağrılar çekmesine rağmen oyundan çıkmak istemeyerek Ersun Yanal'dan kendisini çıkarmaması konusunda izin istediği kaydedildi. 
 

Ersun Yanal, Beşiktaş - Fenerbahçe devre arasında neler dedi?


Fenerbahçeli futbolcular ile konuştuğunu söyleyen Fatih Doğan, Ersun Yanal'ın soyunma odası konuşmasını açıkladı. İşte o sözler:

"Madem ciddiye almıyorsunuz, tribündeki taraftarımızdan da utanmıyor musunuz? O zaman kalkıp gidelim, ikinci yarıya çıkmayalım. Skor tabelasına 3-0 yazılsın. Kendisine güvenmeyen ikinci yarıya çıkmasın. Gerekirse o sahaya 8 kişi de çıkarız. Yine de şerefimizle oynayarız. Formanın ağırlığını bilmiyorsanız bir daha Samandıra'ya adım atmayın. Maç bittikten sonra Samandıra'ya gidip eşyalarımızı toplayıp hep beraber gideriz. Bu camiaya çok şey borçluyuz. Bir daha kimseyi üzmeyelim. Çıkın kazanın. Hava şartları ve rüzgar ikinci yarıda bizim lehimize olacak. Gerekirse kendi rüzgarımızı yaratacağız."

BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELERİ


 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)