comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel'in kadro dışı kalma sebebi! "Benden daha iyi Fenerbahçeli misin?"

07 Ekim 2018, Pazar 16:18
Volkan Demirel'in kadro dışı kalma sebebi!

Fenerbahçe'de kaleci Volkan Demirel'in bir yönetim kurulu üyesine, "Sen benden daha iyi Fenerbahçeli misin?" dediği iddia edildi. Perde arkasında yaşananlar. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in kadro dışı bırakılmasının ardından perde arkasında çarpıcı bir iddia daha ortaya çıktı. 


Fenerbahçe Haberleri: Volkan Demirel neden kadro dışı bırakıldı?


"BENDEN DAHA İYİ FENERBAHÇELİ MİSİN?"

Çaykur Rizespor maçından sonra; Volkan Demirel'in bir yönetim kurulu üyesine “Sen benden daha iyi Fenerbahçeli misin” şeklinde çıkıştığı ve tartıştığı öğrenildi. Tecrübeli eldivenin kadro dışı bırakılmasında en önemli etkenin bu olay olduğu öne sürüldü.
Habertürk'ün haberine göre, Çaykur Rizespor mağlubiyetinin ardından Volkan Demirel ve Mehmet Topal, tribünlere gitmiş ve taraftarlardan büyük tepki almıştı. Bu olayın ardında Fenerbahçe İdari Menajeri Onur Başar'ın kaptanları yönlendirmesinin yattığı ve Başkan Ali Koç'un Başar'a büyük tepki gösterdiği öne sürüldü. Buradan başlayan gelişmelerin kaptan Volkan Demirel'in kadro dışı bırakılmasına kadar gittiği belirtildi. Bitiş düdüğünün ardından İdari Menajer Onur Başar ve Sportif Direktör Damien Comolli taraftarlardan özür dilemek üzere futbolcuların tribünlere gitmesini istedi. Volkan Demirel, tepki alacakları için bu isteği reddetti.  Onur Başar, bir kez daha gelip Başkan Ali Koç'un Volkan Demirel ve Mehmet Topal'ın tribünlere gitmesini istediğini söyledi. Tribünden gelen tepkiler sonrası Volkan Demirel, Ali Koç'a, 'Bizi tribünlere gönderdiniz, küfür yedik' diye sitem etti. 

Ali Koç ise kendisinin bu yönde bir isteğinin olmadığını söyledi, Comolli de aynı şekilde böyle bir şey söylemediğini belirtti. Bunun üzerine Volkan Demirel, İdari Menajer Onur Başar'a 'bizi niye tribüne gönderdin?' diyerek Başar'ın üzerine yürüdü. Ali Koç da dönüş yolunda uçakta Onur Başar'a sert tepki gösterdi. Rize dönüşünde takımdaki gerginlik sürdü... Mücadelenin ardından Başkan Ali Koç, takım kaptanı Volkan Demirel'e futbolcularla konuşması yönünde direktif verdi.  Daha sonra Koç, bazı futbolculara Volkan Demirel'in takımla konuşup konuşmadığını sordu ve 'Hayır' cevabını aldı. Volkan Demirel'in Sportif Direktör Damien Comolli'ye de eleştirilerde bulunduğu ve yaptığını düşündüğü hataları yüzüne söylediği belirtildi.  Bu olayların sonu kadro dışı kararına vardı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (20 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.