comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel'in Fenerbahçe'deki yeni görevi

03 Eylül 2019, Salı 20:17
Volkan Demirel'in Fenerbahçe'deki yeni görevi

Futbol kariyerine nokta koyan ve teknik direktör Ersun Yanal'ın ekibinde yer alacağı açıklanan Volkan Demirel'in yeni görevi belli oldu.

FutbolArena - Futbola veda eden ve Fenerbahçe'de teknik heyetin içerisinde yer alacağı açıklanan Volkan Demirel'in hangi pozisyonda çalışacağı büyük merak konusuydu. Volkan Demirel'in merakla beklenen yeni görevine netleşti.


Fenerbahçe Haber: Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in yeni görevi ne?


Kariyeri boyunca uzun yıllar Fenerbahçe forması taşıyan Volkan Demirel, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir karar ile futbola veda ettiğini açıklamıştı. Volkan Demirel'in futbolu bıraktığı ancak Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal'ın ekibinde görev alacağı belirtilmişti.

ERSUN YANAL'IN YARDIMCISI OLACAK
Volkan Demirel'in Fenerbahçe'deki yeni görevi belli oldu. Ersun Yanal'ın ekibinde yer alan Volkan Demirel'in beklenildiğinin aksine kaleci antrenörü olmayacağı öğrenildi. Volkan Demirel, Ersun Yanal'ın yardımcısı olarak teknik ekipte yer alacak. Yeni bir yolculuğa başlayan Demirel, teknik ve taktik konularda Ersun Yanal'a yardımcı olacak.FENERBAHÇE'DEN YAPILAN AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE

''
Fenerbahçemizin şanlı formasını 17 yıldır başarıyla taşıyan, kulübümüzün sembol isimlerinden olan Volkan Demirel ile kulübümüz arasındaki görüşmeler karşılıklı anlaşma ile karara bağlanarak, odak noktasında ‘Fenerbahçelilik' olan yepyeni bir yolculuğa adım atılmıştır.

Kaptan Volkan Demirel onurla taşıdığı görevine bundan böyle Sarı Lacivert renklerimiz altında teknik ekibimizin bir parçası olarak devam ederek, eşsiz deneyimlerini geleceğin Fenerbahçe'sinin başarıları için sarf edecektir.

Bu doğrultuda, değerli futbolcumuz için kulübümüze yakışan bir şekilde jübile organizasyonu gerçekleştirilecek olup, organizasyon tarihi ve detaylarına dair bilgiler ilerleyen dönemde camiamıza duyurulacaktır.

Fenerbahçeli Volkan'a, kalecimiz ve kaptanımız olarak kulübümüze bugüne dek verdiği tüm emekleri için teşekkür ediyor; bu büyük kulübün çatısı altında üstleneceği yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz.  Şimdi şanlı renklerimizle, aynı tutkuyla hep birlikte yeni yolculuklara!''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"