comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel'in Fenerbahçe'deki hayali

06 Ağustos 2019, Salı 21:36
Volkan Demirel'in Fenerbahçe'deki hayali

Geleceği belirsizliğini koruyan Volkan Demirel, kaleci antrenörlüğüne sıcak bakmıyor. Tecrübeli futbolcu ileride Fenerbahçe teknik direktörü olmanın hayalini kuruyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'de yeni sezonun başlamasına günler kala Volkan Demirel belirsizliğinden sonuç alınamadı. Kulüp başkanı Ali Koç'un Volkan Demirel konusunda gelen soruyu yanıtsız bırakması kafalarda soru işareti bıraktı. Kaleci antrenörlüğü gibi bir planı olmayan Volkan Demirel'in hedefi belli oldu.
 

Volkan Demirel, Fenerbahçe'de kaleci antrenörü olacak mı?


Fenerbahçe'de iddiaların aksine kaleci antrenörü olmayı düşünmeyen Volkan Demirel'in halihazırda bir diploması da bulunmuyor. İleride Fenerbahçe teknik direktörü olmayı hedefleyen Volkan Demirel, bu nedenle kaleci antrenörlüğü fikrine sıcak bakmıyor.

ERSUN YANAL VE EMRE BELÖZOĞLU'NUN DÜŞÜNCESİ
Öte yandan Fenerbahçe hocası Ersun Yanal ise Volkan Demirel'in takım içinde kendisine yardımcı olmasını istiyor. Ayrıca Emre Belözoğlu da Volkan Demirel'in takıma geri dönmesi için Fenerbahçe yönetimi ile temaslarda bulunuyor.
 

Volkan Demirel, Fenerbahçe'de kalacak mı?


Fenerbahçe'nin sözleşmesi sona eren Volkan Demirel hakkındaki kararı merakla beklenirken sürpriz bir gelişme yaşandı. Volkan Demirel'in yönetimle yaptığı görüşmede maç başı ücret veya gerekirse parasız oynamayı dahi teklif ettiği öğrenildi. Sarı lacivertli yönetimin bu teklif sonrası henüz yanıt vermediği ve sessiz kaldığı belirtildi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!