comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel: "Neyin ne olduğunu en iyi ben bilirim"

11 Ekim 2018, Perşembe 22:21
Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel:

Fenerbahçeli Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel'den, eşinin kadro dışı bırakılmasıyla ilgili dikkat çeken bir paylaşım geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Volkan Demirel'in resmi internet sitesinden yaptığı yazılı açıklamasının ardından, deneyimli kalecinin eşi Zeynep Demirel de instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. 


Fenerbahçe Haberleri: Volkan Demirel'in kadro dışı bırakılması


Zeynep Demirel yaptığı paylaşımda, "Bak 8 yılı devirmişiz birlikte. Ben seni şu son bir haftada sevdiğim kadar hiç sevmemişim meğer. Konuşacak çok şey var. Belki gelir zamanı, beli gelmez. Ancak bil ki, sen iyi tanıyan benim. Neyin ne olduğunu da en iyi ben bilirim." ifadelerini kullandı. 

VOLKAN DEMİREL NE SÖYLEMİŞTİ?
Volkan Demirel ise, "Önemle belirtmek isterim ki, benim Fenerbahçe futbol takımı kaptanı olarak Başkanımıza saygısızlık etmek haddim değildir. Bu konuşmada kendisine asla sesimi yükseltmedim, saygısızlık olarak addedilecek bir söz söylemedim. Belirtmiş olduğum gibi zaten böyle bir şey de mümkün değildir. Sayın Semih Özsoy ile aramızda geçen konuşmada zaman zaman ses tonumuzun yükseldiğinin bilincindeyim. Ama ben bunu yine de saygısızlık olarak nitelendirmemekteyim."

Deneyimli kaleci Erwin Koeman olayında ise, "Erwin Koeman ile aramızda bir sözlü diyalog yaşanmıştır ama "üzerine yürümek" gibi bir eylem hele ki Sayın Başkanımıza aktarıldığı gibi önceden planlanmış bir durum asla söz konusu değildir. Bu olaya orada bulunanlar şahittir. Bu konu da Sayın Başkanımıza yanlış ve eksik aktarılmıştır." dedi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.