comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel'e küfür tepkisi! Ahmet Çakar'dan çağrı

11 Şubat 2018, Pazar 23:51
Volkan Demirel'e küfür tepkisi! Ahmet Çakar'dan çağrı

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel ile ilgili Ahmet Çakar'dan TFF'ye flaş çağrı! Volkan'ın yardımcı hakeme küfür ettiğini söyleyen Ahmet Çakar, TFF ve Disiplin Kurulu'na seslendi. 

FutbolArena - Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in, Başakşehir maçının son dakikalarında yardımcı hakeme doğru yönelik söylediği sözle ilgili Ahmet Çakar'dan açıklama geldi. Volkan Demirel'in yardımcı hakeme küfür ettiğini söyleyen Ahmet Çakar, TFF ve PFDK'ya seslendi. 


Volkan Demirel hakeme küfür mi etti?


Başakşehir - Fenerbahçe maçının son dakikalarında yardımcı hakeme tepki gösteren Volkan Demirel'in burada küfür ettiğini söyleyen Ahmet Çakar, Caner'in haklı olarak ceza aldığı yerde Volkan'ın da ceza alması gerektiğini söyledi. Beyaz TV'de konuşan Ahmet Çakar şunları söyledi:

"Volkan Demirel'i ibretle izledim. Galip geldiği vakit tırnak içinde küstahlaşıyor, tahrik eder ve doğruları konuşmuyor. Yardımcı hakeme resmen küfür etti. TFF'ye ve kurullara sesleniyorum. Caner'e ceza verdiniz. Haklı bir cezaydı. Peki ya Volkan?"


Volkan Demirel ceza alacak mı? 


Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel ise Başakşehir maçının ardından konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:
Yan hakeme söylediklerim önemli değil. Maç içerisinde her futbolcu o heyecandan kendi kendine söylenebilir. Kimse üstüne alınmasın. Kimseye karşı art niyetli bir durum yok. Bazen aşırı konsantrasyondan ister istemez şeyler çıkıyor ağzımızdan. Sen şimdi yanlış yazı yazınca istem dışı laf söylemiyor musun?"

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.