comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Volkan Demirel'den yönetime sürpriz teklif! "Parasız oynarım"

06 Ağustos 2019, Salı 12:57
Volkan Demirel'den yönetime sürpriz teklif!

Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren kaleci Volkan Demirel'in geleceği merak ediliyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in takımda kalıp kalmayacağı merak edilirken tecrübeli eldivenden yönetime son bir teklif geldi. Kariyerini Fenerbahçe'de noktalamak isteyen 38 yaşındaki tecrübeli kalecinin yönetimle yaptığı görüşmede, "Gerekirse parasız oynarım" teklifini yaptığı öğrenildi. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Volkan Demirel, Fenerbahçe'de kalacak mı?


Fenerbahçe'nin sözleşmesi sona eren Volkan Demirel hakkındaki kararı merakla beklenirken sürpriz bir gelişme yaşandı. Volkan Demirel'in yönetimle yaptığı görüşmede maç başı ücret veya gerekirse parasız oynamayı dahi teklif ettiği öğrenildi. Sarı lacivertli yönetimin bu teklif sonrası henüz yanıt vermediği ve sessiz kaldığı belirtildi. 

VOLKAN DEMİREL'İN FOTOĞRAFI KALDIRILMADI
Sarı lacivertlilerin tecrübeli kaleciyle yeni sözleşme yapıp yapmayacağı merakla beklenirken resmi sitedeki bir detay dikkat çekti

Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren futbolcuların isimleri resmi sitedeki A Takım kadrosundan çıkarılırken, Volkan Demirel'in fotoğrafının kadroda yer alması dikkat çekti. Bu gelişme sonrası deneyimli kalecinin takımda kalma ihtimalinin olumlu olarak devam ettiği şeklinde yorumlandı.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!